4500-5500 TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

AlphaGameAZ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde 5.500 TL para var ve kablosuz oyuncu kulakligi almak istiyorum. Tavsiyelere ihtiyacım var. Yardimci olursaniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nova 7 ve Cloud 3 Wireless öneririm. Cloud 3 biraz daha fps'e yönelik.

@Furkan Borak neyini beğenmedim tavsiyemin anlamadım? HS80'nin mikrofonu daha iyi sadece.

Son düzenleme:
Nova 7 ve Cloud 3 Wireless öneririm. Cloud 3 biraz daha fps'e yönelik.

@Furkan Borak neyini beğenmedim tavsiyemin anlamadım? HS80'nin mikrofonu daha iyi sadece.

nova 5 cikiyor onu mu beklesem acaba ya 60 saat pil omru ve gelistirilmis ses kalitesi var diyorlar

hs 80 i herkes oneriyorda ilk defadir o kulakligi goruyorum hep steelseries kullandim ilk arctis 5 3 yil sonra arctis 7+ dip sesden iade ettim nova 3 aldim sattim kablosuz ariyorum arctis nova 5 cikti 4 gun once 60 saat pil omru ve gelistirilmis ses kalitesi varmis onu mu beklesem acaba

kral bu xbox icin ya pc de performans o kadar iyi olmuyor

nova 5 cikiyor onu mu beklesem acaba ya 60 saat pil omru ve gelistirilmis ses kalitesi var diyorlar

hs 80 i herkes oneriyorda ilk defadir o kulakligi goruyorum hep steelseries kullandim ilk arctis 5 3 yil sonra arctis 7+ dip sesden iade ettim nova 3 aldim sattim kablosuz ariyorum arctis nova 5 cikti 4 gun once 60 saat pil omru ve gelistirilmis ses kalitesi varmis onu mu beklesem acaba

kral bu xbox icin ya pc de performans o kadar iyi olmuyor
Nova 5'e incelemelerde iyi diyorlar bekle istiyorsan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangisini alırsan al amazondan al. Daha rahat iade edersin

Yeni konular

Geri
Yukarı