4500-5500 TL R9 390X Bilgisayar Toplama

Bilal.Topaloğlu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum ve ana kart, ekran kartı Asus istiyorum. 4 aydır bakıyorum araştırıyorum kendimce bildiğim kadar bir şeyler yaptım. Bende kasa Cooler Master Pro 5 bire sıvı soğutma ekliyeceğim. Topladığım sistem şu şekilde;

41.png

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 390x Yerine GTX 980 alman daha mantıklı . az bir fark var aralarında fiyat olarak...

birde işlemciyi i7 6700 k yapabilirsin. mesela modüler güç kaynağı yerine biraz daha fiyat olarak düşük bir model seç. hem ekran kartını hemde işlemciyi değiştir derim ben.

Dün 5400 TL ye pc topladım sana yaziyim özellilerini.

i7 6700 k
msı z170a pro gaming
asus strix gtx 980
1 tb hdd
termaltake kasa 650 w 80 plus : 500 tl fiyatı
16 gb kingston hyperx pradator 2666 mhz 4x4
corsair h60 sıvı soğutucu.

toplam fiyat 5400 tl.

Seçtiğiniz kasayı da üzerine eklerseniz tam istediğiniz bütçede sistem olur. Bileşenler istediğiniz gibi Asus ve R9 390X. Aşağıdaki sistemi öneriyorum.
Eki Görüntüle 141908

Asus bu kartta soğutmayı becerememiş. MSI 75, Asus 85 derecede çalışıyor otomatik fan devri ile yük altında. Ama nagihane tavsiyem Sapphire R9 390X Tri-X almanız dan yana

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı