4500-6000TL laptop önerisi

Bütçe
4500-6000

423371

Hectopat
Merhaba, kuzenim birkaç ay sonra laptop alacak. Onun için sizden arada oyun oynayacağı, ders yapacağı bir laptop önerisi istiyorum. Acer Nitro an 515-44 düşündüm ama 5000TL gibi bir fiyat verdi. Çok ısınmayacak oyun oynatacak bir laptop önerisi istiyorum. Gaming laptop falan istemiyoruz o kadar oyun oynayan birisi değil. Normal bir oyuncu, yüksek grafik takıntısı falan yok. Ona göre öneri yapabilirsiniz. Bütçeyi geçemez. Güzel laptoplar hep 7000TL'den başlıyor. Bu fiyata kendim aradım pek bir şey bulamadım. Şöyle GTX1650 falan olsa çok iyi olurdu ama malum fiyatlar epey bir arttı.
Şu özellikler olursa çok iyi olur:
En az 400GB SSD.
8 GB RAM.
Fazla ısınmayan.

Hocam bu laptop özelliklerine göre gayet iyi fakat bayağı yeni bir cihaz. Isınma konusunda ve menteşe konusunda bir video veya bilgi yok. Fakat ben birkaç gün sonra alacağım bu laptopu. Siz kalan parayla bir 8 GB RAM ekleseniz bir de SSD yükseltseniz efsane olur. Fakat biraz kumar. Isınma ve menteşe konusu.

Hocam bu laptop özelliklerine göre gayet iyi fakat bayağı yeni bir cihaz. Isınma konusunda ve menteşe konusunda bir video veya bilgi yok. Fakat ben birkaç gün sonra alacağım bu laptopu. Siz kalan parayla bir 8 GB RAM ekleseniz bir de SSD yükseltseniz efsane olur. Fakat biraz kumar. Isınma ve menteşe konusu.
Hocam kendim RAM alıp takınca garantisi bitmiyor mu?

Hocam kendim RAM alıp takınca garantisi bitmiyor mu?

Hocam şöyle yaparsınız belleği alırsınız teknik servisler bildiğim kadarıyla garanti süresince ücretsiz yükseltme hizmeti sunuyor. Sız talep gönderiyorsunuz. Sonrasında onlar size ücretsiz kargo kodu falan veriyor o kargo ile laptop ve belleği onlara geri gönderiyorsunuz. Onlar size işlemi yapıp geri gönderiyor ve garantiye hiçbir şey olmuyor. HP belki kullanıcının da yükseltme yapmasına izin veriyordur. Arayıp sormak lazım. Fakat ben olsam biraz beklerim ama en azından kendimi garantiye alırım servise gönderirim.

Geri
Yukarı