4500₺ Curved monitör tavsiyesi

FreeSync var ama G-Sync açabiliyorsunuz. Pivot özellikli. Yorumlara göre quantum dot teknolojisinden dolayı Samsung AMOLED ekran gibi bir görüntü veriyormuş. Zaten linke bakarsanız yorumlar mükemmel. Kendini bilmez bir arkadaş onu başka Samsung ürünlerinde de görüdüm yorumunu, adam ful Samsung'a çamur atıyor. Onu dikkate almayın.

Yok hocam Samsung ürünlerine çamur atan birini dikkate almam mümkün değil lakin kullandığım odamda da 4K Samsung 50TU7000 televizyonunu kullanmaktayım. Peki bu monitörün G5 odssey ile arasında ne fark var?

Yok hocam Samsung ürünlerine çamur atan birini dikkate almam mümkün değil lakin kullandığım odamda da 4K Samsung 50TU7000 televizyonunu kullanmaktayım. Peki bu monitörün G5 odssey ile arasında ne fark var?

Hocam farkları sana teker teker sayıyorum:

G5 yükseklik ayarlayamazsın,
G5 kontrast oranı 2500:1 diğeri 3000:1.
G5 parlaklık 250 cd/m² diğeri 350 cd/m².
G5 16.7 milyon renk sayısına sahipken diğer monitör 1.07 milyar renk sayısına sahip ve bu çok daha iyi bir görüntü sunuyor.
G5 8 Bit panele sahipken diğeri 10 Bit panele sahip bu da daha iyi bir renk derinliği sağlar.
G5 rahatsız edici seviyede kavisli diğeri rahatsız etmez.

Mükemmel bir monitör ayrısa sRGB %125 G5 daha düşük.
Ayrı olarak Quantum dot teknolojisi barındırıyor LC27HG.
Yani tüm özellikleri G5'ten çok daha yüksek.

Teşekkür ederim. Şu an kartım şişmiş durumda. Sistemi topladım ama monitör alacak param kalmadı. Şimdilik eski 1080P TN panel monitörüm ile idare edeceğim. Gelecek ay yeni monitörü sipariş vereceğim. Sen de bu sırada cihazı kullanıp kullanım deneyimlerini paylaşırsan çok mutlu olurum.

Teşekkür ederim. Şu an kartım şişmiş durumda. Sistemi topladım ama monitör alacak param kalmadı. Şimdilik eski 1080P TN panel monitörüm ile idare edeceğim. Gelecek ay yeni monitörü sipariş vereceğim. Sen de bu sırada cihazı kullanıp kullanım deneyimlerini paylaşırsan çok mutlu olurum.

Paylaşırım yarın gelecek monitör.
Hatta konu açarım seni etiketlerim başkaları da yararlanır.

FreeSync var ama G-Sync açabiliyorsunuz. Pivot özellikli. Yorumlara göre quantum dot teknolojisinden dolayı Samsung AMOLED ekran gibi bir görüntü veriyormuş. Zaten linke bakarsanız yorumlar mükemmel. Kendini bilmez bir arkadaş onu başka Samsung ürünlerinde de görüdüm yorumunu, adam ful Samsung'a çamur atıyor. Onu dikkate almayın.
Kardeşim Samsung un panelini kullanıyor ben asus monitör de kullandım ilk başta senin gibi ön yargılı davrandım ama alınca gerçekten fiyatına göee iyi bir ürün olduğunu gördüm de f/p ürünü diye tavsiye ettim evet gamepower kötü ürünleri de var fakat her ürünü kötü değil 1 ürününü aldın diye her ürünü aynı olacak diye birşey yok ben sadeve tavsiye ettim isterse alır.

Kardeşim Samsung'un panelini kullanıyor ben ASUS monitör de kullandım ilk başta senin gibi ön yargılı davrandım ama alınca gerçekten fiyatına göee iyi bir ürün olduğunu gördüm de F/P ürünü diye tavsiye ettim evet Gamepower kötü ürünleri de var fakat her ürünü kötü değil 1 ürününü aldın diye her ürünü aynı olacak diye bir şey yok ben sadeve tavsiye ettim isterse alır.

Ben bir ürününü bile almadım ama her iş sırf panel de bitmez. Gamepower Çin malı kondansatör kullanıyor ve malzemesi gerçekten beş para etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı