4500 TL altı en iyi kameralı telefon önerisi

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim fakat ben Çin malına karşıyım (uygur Türk'lerine yapılan işkencelerden dolayı ) ve hepinizin önerdiği telefonlar Çin Mali.
A71'in kamerası nasıl acaba?

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim fakat ben Çin malına karşıyım (uygur Türk'lerine yapılan işkencelerden dolayı ) ve hepinizin önerdiği telefonlar Çin Mali.
A71'in kamerası nasıl acaba?
Farklı bir bakış açısı ama Çin'in ekonomisini umarım böyle bitirmeyi planlamıyorsunuzdur. Xiaomi'den uzak durun özellikle redmi note 9s hiç memnun kalmadım. A71 iyi telefondur hem kamera hem de performans bakımından. Çin de üretiliyor ama yine de siz bilirsiniz :)

Farklı bir bakış açısı ama Çin'in ekono misini umarım böyle bitirmeyi planlamıyorsunuzdur. Xiaomi'den uzak durun özellikle Redmi Note 9S hiç memnun kalmadım. A71 iyi telefondur hem kamera hem de performans bakımından. Çin'de üretiliyor ama yine de siz bilirsiniz :)

Kamera iyi ise tamamdır.
Bu arada telefon Çin'de üretiliyor ama Güney Kore Mali.
Xiamoi, Huawei, Oppo hepsi Çin Mali ve Çin'de üretiliyor.
Yoksa Çin'de üretilmeyen telefon yok ki :(

Kamera iyi ise tamamdır.
Bu arada telefon Çin'de üretiliyor ama Güney Kore Mali.
Xiamoi, Huawei, Oppo hepsi Çin Mali ve Çin'de üretiliyor.
Yoksa Çin'de üretilmeyen telefon yok ki :(
Kamerası A71'in süperdir. Dediğim gibi Xiaomi'den uzak durun. Zira optimizasyon problemleri bol son modelleri. Seçiminiz Huawei ya da Samsung olsun.

Evet bugün az önce a71 aldım kamera gerçekten çok iyi memnun kaldım.
Duyduğuma sevindim. En azından Türkiye şartlarında tartışmasız en iyi servise sahip olan markalar Huawei ve Samsung'dur. Bir problem yaşayacağınızı sanmıyorum ama eğer olursa gönül rahatlığı ile götürebilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı