4500 TL bandında laptop önerisi

onurland

Femtopat
Arkadaşlar merhaba, üniversite öğrencisiyim ve bu eğitim dönemi başlamadan bir laptop almam gerek. Oyun oynayan birisi değilim, oynayacağım maksimum oyun FM20. bunun dışında sık sık pyhton, Matlab, Excel, Word kullanmaktayım ayrıca neredeyse her gün Zoom üzerinden görüntülü görüşme yapıyorum. 4500 TL civarı laptop önerilerinizi bekliyorum. İsteğim sağlam, uzun süre kullanabileceğim bir laptop olması ve iyi bir teknik servise sahip olması.
Şimdiye kadar araştırdıklarımdan ilgimi çekenler bunlar:

Arkadaşlar merhaba, üniversite öğrencisiyim ve bu eğitim dönemi başlamadan bir laptop almam gerek. Oyun oynayan birisi değilim, oynayacağım maksimum oyun FM20. bunun dışında sık sık pyhton, Matlab, Excel, Word kullanmaktayım ayrıca neredeyse her gün Zoom üzerinden görüntülü görüşme yapıyorum. 4500 TL civarı laptop önerilerinizi bekliyorum. İsteğim sağlam, uzun süre kullanabileceğim bir laptop olması ve iyi bir teknik servise sahip olması.
Şimdiye kadar araştırdıklarımdan ilgimi çekenler bunlar:
Matebook D 15 Kullanıyorum memnunum.

Biraz indirimleri takip edersen 4500 TL hatta daha ucuza bulabilirsin.
Evet buna bakmıştım özellikler açısından çok daha iyi fakat lenovo markası hakkında çok olumsuz yorum duyduğumdan emin olamadım bu markanın laptoplarına bakmaya.
Matebook D 15 Kullanıyorum memnunum.
Hocam ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ve gözünüze çarpan bir sorunu var mı? ısınma vs.

Son düzenleme:
Evet buna bakmıştım özellikler açısından çok daha iyi fakat Lenovo markası hakkında çok olumsuz yorum duyduğumdan emin olamadım bu markanın laptoplarına bakmaya.

Hocam ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ve gözünüze çarpan bir sorunu var mı? Isınma vs.

Şarjdayken ısınıyor fakat normal kullanımda fan sesi hiç gelmiyor ve ısınması gayet iyi, ben tasarımı yüzünden bu PC'yi seçtim eğer daha iyisi olsun tasarımı önemli değil diyorsan arkadaşın attığını almanı tavsiye ederim.

Şarjdayken ısınıyor fakat normal kullanımda fan sesi hiç gelmiyor ve ısınması gayet iyi, ben tasarımı yüzünden bu PC'yi seçtim eğer daha iyisi olsun tasarımı önemli değil diyorsan arkadaşın attığını almanı tavsiye ederim.
Hocam aklimi kurcalayan sorulardan biri de kamerası, hakkinda iyi yorumlar duymadim; çenenizi çekiyor, açısı ayarlanamiyor vs diye
derslerime zoom uzerinden katildigimdan kamera da gerekli bir unsur benim icin, o konu hakkinda yorumun nedir?

Hocam aklimi kurcalayan sorulardan biri de kamerası, hakkinda iyi yorumlar duymadim; çenenizi çekiyor, açısı ayarlanamiyor vs diye
Derslerime Zoom uzerinden katildigimdan kamera da gerekli bir unsur benim için, o konu hakkinda yorumun nedir?

Kamera gizlilik açısından mükemmel fakat masada kullandığınızda evet çenenizi çekiyor ve ayarlıyamıyorsunuz. Fakat çok hızlı bir şekilde açıp kapatabildiğimiz için gayet kullanışlı diyebilirim.

Kamera gizlilik açısından mükemmel fakat masada kullandığınızda evet çenenizi çekiyor ve ayarlıyamıyorsunuz. Fakat çok hızlı bir şekilde açıp kapatabildiğimiz için gayet kullanışlı diyebilirim.
Peki altına kitap falan konularak açısı düzeltilebiliyor mu? Çok teşekkür ederim bu arada her soruma yanit verdiginiz için.

Peki altına kitap falan konularak açısı düzeltilebiliyor mu? Çok teşekkür ederim bu arada her soruma yanit verdiginiz için.

Önemli değil bunun için buradayım.
Evet altına kitap falan koyarak bunu ortadan bir nebze kaldırabilirsin fakat üstte olan kamera gibi tam açısını ayarlıyamıyorsun maalesef.

Geri
Yukarı