4500 TL bütçe ile sistem tavsiyesi

• Konuyu başlatan meC1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 746
Bütçe
4500

meC1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bütçem 4500 TL şu an elimde Apacer Panther DDR4 3000MHz (2x8GB) RAM var. Önceliğim Valorant'ı 1080P Low ayarlarda 144FPS+ alması 144Hz monitörüm olduğu için onunla oynamak istiyorum. Forumda bu bütçeye tavsiye edilen sistemleri inceledim aşağıdaki sistem tavsiye edilmiş bendeki RAM'lerle uyumlu mu falan anlamadığım için tekrardan sormak istedim.

Toplam 4466 TL tutuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bütçem 4500 TL şu an elimde Apacer Panther DDR4 3000MHz (2x8GB) RAM var. Önceliğim Valorant'ı 1080P Low ayarlarda 144FPS+ alması 144Hz monitörüm olduğu için onunla oynamak istiyorum. Forumda bu bütçeye tavsiye edilen sistemleri inceledim aşağıdaki sistem tavsiye edilmiş bendeki RAM'lerle uyumlu mu falan anlamadığım için tekrardan sormak istedim.

Toplam 4466 TL tutuyor.
Sistem, uygundur.

Kasa: ZALMAN S4 PLUS 3x120mm RGB FANLI MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 452TL
CPU: AMD Ryzen 3 3100 3.9GHz 18MB Cache AM4 Soket Wraith Soğutucu Fiyatı 1038TL
+ İtopya

Adsız.png

Toplam 4,547TL yapıyor. Bunu tavsiye ederim.

Herkese teşekkürler cevaplarınız için. @Haruki Murakami benim sorduğum sistem hakkında ne düşünüyorsunuz alınabilir mi?
Gayet güzel bir sistem seçmişsin, sorunu yok.

Sadece SSD bunla değiştirebilirsin çünkü ben Intenso hiç duymadım:

Intenso hiç duymadım:
Bir Alman markası, genelde pil gibi şeyler üretiyorlar. SSD'leri de var. Kaliteliler, ben belli sistem önerilerinde önermiştim.

Ancak dediğiniz gibi, Patriot Burst daha kaliteli bir ürün.

Mesela bu Intenso'nun sarı etiketli olanları rebrand edilen WD Green olması lazım.

Konu sahibinin topladığı sistem gayet güzel olmuş. Öylece kalabilir.

@isimsizkahraman Sistem hiç güzel değil. SHP 650 bile almamak için bir neden.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı