4500 TL bütçeye 3D yazıcı önerisi

polakavic

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da belirtmiş olduğum üzere 4500 TL bütçe ile 3D yazıcı almayı düşünüyorum. Yeri geliyor bazı plastik parçalara ihtiyacım oluyor bunları bulamadığım için yazıcı ile kolaylıkla temin edebilmek amacıyla almayı planlıyorum. Bu bütçe içerisindeki önerilerinizi bekliyorum. Kendi baktıklarım aşağıya bırakıyorum.
Creality Ender 2 Pro

Son düzenleyen: Moderatör:
@40Haramiler ve @Siyah Martı yardımcı olacaktır ama bütçeni artırıp yine ender 3 Neo alman mantıklı olacaktır o fiyata sıfır düzgün makine bulamazsın. Ben 2. el 3 Pro almıştım 2200 liraya, ufak tefek geliştirme ve eksikleriyle bana 2.5k ya geldi. İkinci elde bütçe zorlamadan bir şey istersen ender 3 Pro da bakabilirsin.

@40Haramiler ve @Siyah Martı yardımcı olacaktır ama bütçeni artırıp yine ender 3 Neo alman mantıklı olacaktır o fiyata sıfır düzgün makine bulamazsın. Ben 2. el 3 Pro almıştım 2200 liraya, ufak tefek geliştirme ve eksikleriyle bana 2.5k ya geldi. İkinci elde bütçe zorlamadan bir şey istersen ender 3 Pro da bakabilirsin.
Doğru haklısın ama bütçem en fazla bu kadar olduğu için ender 2 pro düşünüyordum. Örneğin direksiyon seti yapıcam onun için lazım olucak bana bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı