4500 TL ekran kartı, işlemci ve güç kaynağı önerisi

4400 TL gibi fiyat çıkıyor.

6400 al o zaman 1050 ti dengi
Hocam zaten adam onu diyor resmen yazmak için yazmışsınız ? Kaçırdığım bir nokta mı var ?
Herkese iyi sosyaller. Elimde 2x8 3200MHz (sıfır) RAM var. Anakart da elimde mevcut, B450M-Dragon. Elimde SSD de mevcut. Bana tek lazım olan şey ekran kartı ve işlemci.

Öncelikle ben ekran kartı olarak RX 6400 düşündüm. İncehesap Gaming gecelerinde 2500TL'ye kadar düşebiliyor. İşlemciyi ikinci el almayı planlıyorum. Bütçem kısıtlı. İşlemci olarak da Ryzen 5 1600 AF almayı planlıyorum. Sarı sitede ikinci el 1500TL'ye alınabiliyor. Bu sisteme PSU önerir misiniz? İkinci el olabilir, dediğim gibi bütçem kısıtlı.

Önerileriniz varsa işlemci veya ekran kartı olarak belirtirseniz sevinirim.

RX 560 ya bir bakabilirsiniz hocam.

Hocam zaten adam onu diyor resmen yazmak için yazmışsınız? Kaçırdığım bir nokta mı var?

Ne diyorsun kardeşim tam oku sonra yargıla seni zaten ilgilendirmez ne yazdığım. Üstte biri ikinci el 1050 önermiş arkadaşta 6400 daha iyi değil mi gibisinden bir şey yazmıştı o yüzden yazdım hemen patronluk taslamayin yanlış bir şey yazdıysak raporlayın gerisi sizi ilgilendirmez.

Hocam zaten adam onu diyor resmen yazmak için yazmışsınız? Kaçırdığım bir nokta mı var?

RX560 biraz düşük performans veriyor hocam fiyat uygun fakat istediğim verimi alamam.

4400 TL gibi fiyat çıkıyor.

İşlemci olarak Ryzen 5 1600 AF de alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı