4500 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
4500
Sizinle kısmen aynı durumdayız :) 4400 bütçe ile bende birkaç haftadır araştırıyorum 0 olarak bu tip bütçeye güzel kart çıkmıyor açıkcası yakın çevrenizdeki güvenebileceğiniz bilgisayarcılar var ise onlara sorun 2. El alıcaksanız hem en azından 1-2 hafta bir deneme süresi isteyin hemde alırken test edin. Ben şu an 2 farklı bilgisayarcıdan 2 kart buldum birisi msı rx 6600 xt 8 gb - 4400 ₺ diğeride saphire rx 6600 8gb - 3900 ₺ 2 sindede belli miktarda garantileri kalmış. Bugün yada yarın almayı düşünüyorum sadece 500 tl daha verip xt mi almalıyım msı iyimidir düşüncesinde kaldığım için hala arayış içindeyim. Bu fiyat aralığında benim önerim size 6600 yada 6600 xt aramanız olur. Nvidia karşılığı olarak 3060 a denk kartlar. 5500-6500 gibi kartlarda internet üzerinde nedense pek olumlu yanıtlar bulamadım herkes 6600 önerisinde 1080p için f/p olarak yerleşmiş herkeste bu kart benimde o yüzden kafama yattı oyun testlerinde vb sonuçlara bakarak. Sadece 2. Elde kart geçmişini iyi öğrenebilirseniz mining vb kartın ısı değerleri gibi alacağınız yerlerden o güveni size verirlerse almanızdan yanayım sonuçta zar zor bütçelerle 0 lara güç yetiremezken elde kalacak bir kart yüzünden pişmanlık yaşamanızı istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı