4500 TL Ekran kartı önerisi

hasankurtt

Centipat
Daha fazla  
Maksimum 4500 TL bütçe var, ikinci el ekran kartı arıyorum, işlemci Ryzen 5 5600G.

Son düzenleyen: Moderatör:
evet, testleri falan başarılı onda problem yok ama amd ekran kartlarında problem yaşayan kişi sayısı nvidia kullananlardan çok çok daha fazla
AMD eskisi gibi değil hocam. Kardeşime sistem almıştık, 6800'li bir sistemdi. Bende endişeliydim fakat iyi ki almışız diyorum. Bütçe varsa tabi ki Nvidia alırdım bende ama bütçe kısıtlıysa AMD'de F/P kartlar varken daha az performans alacağım Nvidia kart almam.

Sorun yaşama ihtimali her üründe var. Telefon alsanız onda da problem yaşayabilirsiniz ya da Nvidia alıp sorun yaşayan insan yok mu? Tabi ki vardır. Biraz şans işi. Eğer 2. el temiz kullanılmış bir kart alırsanız problem yaşayacağınızı sanmıyorum. O fiyata da başka iyi bir kart yok zaten. Seçeneğiniz yok yani.

AMD eskisi gibi değil hocam. Kardeşime sistem almıştık, 6800'li bir sistemdi. Bende endişeliydim fakat iyi ki almışız diyorum. Bütçe varsa tabi ki Nvidia alırdım bende ama bütçe kısıtlıysa AMD'de F/P kartlar varken daha az performans alacağım Nvidia kart almam.

Sorun yaşama ihtimali her üründe var. Telefon alsanız onda da problem yaşayabilirsiniz ya da Nvidia alıp sorun yaşayan insan yok mu? Tabi ki vardır. Biraz şans işi. Eğer 2. el temiz kullanılmış bir kart alırsanız problem yaşayacağınızı sanmıyorum. O fiyata da başka iyi bir kart yok zaten. Seçeneğiniz yok yani.
Rtx 2060 super var neredeyse aynı fiyata alınır mı

Rtx 2060 super var neredeyse aynı fiyata alınır mı
Performansları yakın iki kartın ama RX6600 daha güncel bir kart. AMD kartlar güncelleme aldıkça her geçen gün performansları daha iyi hale geliyor.

Daha güncel bir kart olduğu için ben olsam RX6600 tercih ederdim fakat son karar sizin tabi.

Geri
Yukarı