4500 TL Gaming Laptop Önerisi

Mando9098

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Brolar s.a, yaz tatilinde elime 4500 TL geçecek. Laptop alacağım aklımda Monster Abra A5 almayı düşünüyorum ama emin de değilim tavsiye verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

GTX 1050 Artık güncel çoğu ekran kartının çok çok gerisinde kalıyor kesinlikle önermiyorum Monster Abra A5, internette bulamadım ama Casper Excalibur serisinde GTX 960 olan bir laptop vardı bayisine giderseniz fiyatı oradan öğrenebilirsiniz önerebilirim. Direk satın almak için bir link lazımsa şu laptopu düşünebilirsiniz : Link Burada

Bence Masaüstü bilgisayar almanız daha iyi olacaktır, Nedeni ise Laptop'ların gereksiz pahalı olması. Örneğin 10 Bin TL'ye alacağınız Laptop, 6 Bin TL'lik Masaüstü bilgisayar ile aynı güçte olacaktır.
Knk Amacım laptop Biliyorum masaüstünün laptoptan daha iyi olduğunu benim masaüstü pc im var laptop u yanımda götürme amaçlı lazım oluyor bazen hatta masaüstünüde satıp daha iyi bir laptop almayı düşünüyorum zaten oynadığım bikaç oyun var Cs:go, Lol, Mc, Dirt Rally onlarıda oynarım alacağım laptopta

Knk Amacım laptop Biliyorum masaüstünün laptoptan daha iyi olduğunu benim masaüstü pc im var laptop u yanımda götürme amaçlı lazım oluyor bazen hatta masaüstünüde satıp daha iyi bir laptop almayı düşünüyorum zaten oynadığım bikaç oyun var Cs:go, Lol, Mc, Dirt Rally onlarıda oynarım alacağım laptopta
Bütçeni aşabilirsen bu sisteme bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı