4500 TL Gaming Notebook Tavsiye

Ironstone

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba;
Maksimum bütçem 4500 TL ve mümkün olan en iyi laptop'u düşünüyorum, kriter olarak 17.3'' ve GTX 960m ve üstü model olabilir şu anda almayı düşündüğüm model: Monster Abra A7 V6.4 17.3" yükseltme olarak IPS panel, 16GB RAM ve 1TB HDD ekletmeyi düşünüyorum sizce doğru seçim mi veya sizin tavsiye edeceğiniz bir model var mıdır?

Abra A7 V6.4 17.3" Oyun Bilgisayarı

Öncelikle herkese merhaba;
Maksimum bütçem 4500 TL ve mümkün olan en iyi laptop'u düşünüyorum, kriter olarak 17.3'' ve GTX 960m ve üstü model olabilir şu anda almayı düşündüğüm model: Monster Abra A7 V6.4 17.3" yükseltme olarak IPS panel, 16GB RAM ve 1TB HDD ekletmeyi düşünüyorum sizce doğru seçim mi veya sizin tavsiye edeceğiniz bir model var mıdır?

Abra A7 V6.4 17.3" Oyun Bilgisayarı

Kardeşim benim fikrimce 4500 TL ye o notebook dan çok daha üstün bir PC toplayabilirsin benim de 4500 TL bütçem var ve ben öyle yapmayı planlıyorum sana da öyle yapmanı tavsiye ederim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı