4500 TL Intel işlemci ve anakart önerisi

Bütçe
4500 TL

Yalnızca kınayt oynanacak ise benim lise yıllarımdan kalma (muadil) parçaları paylaşayım hocam, character loading kısmını 2 saniyede tamamlıyordu. 😆

Bütçe darsa 11400F olur.

Bütçe darsa 11400F olur.

11400F'in fiyatı iyiymiş. Bunu alabiliriz. Birde M.2 slotu olan bir anakart olsa iyi olur. Sizin attığınızda yok sanırım. Cidden İntel anakartlarda seçim yapmayi bilmiyorum.

Yalnızca kınayt oynanacak ise benim lise yıllarımdan kalma (muadil) parçaları paylaşayım hocam, character loading kısmını 2 saniyede tamamlıyordu. 😆
Hesap makinesi alalım en iyisi diyorum. 😃 20 yıllık knightçi çocuk. 😃

11400F'in fiyatı iyiymiş. Bunu alabiliriz. Birde M.2 slotu olan bir anakart olsa iyi olur. Sizin attığınızda yok sanırım. Cidden İntel anakartlarda seçim yapmayi bilmiyorum.

Hesap makinesi alalım en iyisi diyorum. 😃 20 yıllık knightçi çocuk. 😃

Önerdiğim H410M-B modeline M.2 yuvası var hocam.

Önerdiğim H410M-B modeline M.2 yuvası var hocam.
Tamamdır hocam dikkatimden kaçmış. Bu ikiliyi alacağız muhtemelen. Elinize sağlık.
Sanmıyorum bu kadar çok oynanan oyunun AMD işlemcileriyle kötü optimizasyonu olduğunu arkadaşın güzel araştırmış mı?
Bugün benim sistemine Knight Online kurduk. 5600x ile RX 6600 var. İnanamadı gördüğü FPS ve akıcılığa. Zaten MAX FPS 120, 119 olmadı benim sistemde en kalabalık yerde. Muhtemelen çok eski nesil AMD işlemcilerin performansları iyi değildi. O da hepsi öyle sanıyordu. Hatta bütün Knightçılar öyle sanıyor olabilir, bilmiyorum.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam dikkatimden kaçmış. Bu ikiliyi alacağız muhtemelen. Elinize sağlık.

Bugün benim sistemine Knight Online kurduk. 5600X ile RX 6600 var. İnanamadı gördüğü FPS ve akıcılığa. Zaten Max FPS 120, 119 olmadı benim sistemde en kalabalık yerde. Muhtemelen çok eski nesil AMD işlemcilerin performansları iyi değildi. O da hepsi öyle sanıyordu. Hatta bütün knightçılar öyle sanıyor olabilir, bilmiyorum.

Öyle tabii ki 5.nesil işlemciler muazzam bende Ryzen 7 5700X var mükemmel performansı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı