4500 TL laptop önerisi

Bütçe
4500 TL ve Altı

ardayz

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayar ve laptop konularına çok hakim değilim. Bütçem maksimum 4500 TL.
Yabancı dil çalışıyorum oyun oynama gibi alışkanlığım yok.
İhtiyacım olan özellikler Bluetooth olması-ses çıkışı tatmin edici seviyede - webcam goruntusunun orta duzeyde olmasi şeklinde-pil ömrü konusunda da huzur arıyorum :)
Ağırlıklı ders videoları, alt yazılı filmler ve internette konu araştıracağım laptop önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attiklarinizi inceliyorum hızlı şekilde. Bu fiyata sıfır ürünler problem yaratır mı? Samimi söylüyorum oyub ile hiç işim olmayacak. Bütçe üstü bakacak isem zorlayacak maalesef :(

Üstteki ASUS 3250u laptop iyi Celeron işlemcili laptop almayın bence.

Anladım bir şey sormak istiyorum, eğer bu alacağım laptop size gore kısa zamanda ders calismakta olsa problem yaratir mi? Ya da sağlıklı olmasi adina butceyi ne arttirmayi mi onerirsiniz?
Bu arada bütçeyi 6000 TL'ye çekebiliyorum. Biraz daha bütçe alabildim. Bu tutarda fikirleriniz olursa seve seve dinlerim.

Son düzenleme:
Anladım bir şey sormak istiyorum, eğer bu alacağım laptop size gore kısa zamanda ders calismakta olsa problem yaratir mi? Ya da sağlıklı olmasi adina butceyi ne arttirmayi mi onerirsiniz?
Bu arada bütçeyi 6000 TL'ye çekebiliyorum. Biraz daha bütçe alabildim. Bu tutarda fikirleriniz olursa seve seve dinlerim.

Sorun olmaz götürür ama 5300u laptop alman daha karlı olacaktır az fark var çünkü ileride de RAM'i yükseltirsin.

Geri
Yukarı