4500 TL Masaüstü Sistem Tavsiyesi

Neleda

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F, Asus Prime x670-P-CSM, İnno3D 4070 Super, Lexar ARES RGB 32 GB (2x16) 6000 MHz CL30, Netac N930E 1 TB, XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Oyun için masaüstü toplamak istiyorum. Başka birkaç yere daha başlık açtım. Buraya da açma gereği hisettim. Pek fazla anlamıyorum bu işlerden. Bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Monitörü 4500 TL'ye dahil etmeden tavsiyede bulunmanızı rica ediyorum. Bilgisizlikten midir yoksa aklımda kötü bir imajı kaldıgından mıdır nedir AMD işlemcilere pek sıcak bakmıyorum. Bu yüzden bana Ryzen işlemcilerden daha iyi olan intel işlemcili bir oyun PC'si önermenizi rica ediyorum.

Bir arkadaş şöyle bir tavsiyede bulundu çok iyi dengeli bir sistem bu dedi bu sizce nasıl ?

YOVN1D.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
SİNERJİ
sinerji.jpg

İTOPYA
itopya.jpg

TEKNOBİYOTİK
teknobiyotik.jpg

Oyun için bu sistemlerden hangisini almalıyım ? Bu bana önerilmiş sistemlerden hangisi daha iyi ve dengeli ? Tavsiye ettiğiniz sistem için bir monitör tavsiye edebilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı