4500 TL monitör tavsiyesi

Utkucosmic

Hectopat
Şu an kullandığım monitör MSI G2412 yeni alacaklarım ile arasında ne kadar fark olur?
En az 165 Hz, IPS, 24-25 inç arası. Curved olmamalı. Ghosting kesinlikle olmamalı.

Aklımdaki modeller bunlar.

Bütçem: 4500 TL.

Aoc monitör iyi gibi duruyor.. başka öneri isterseniz vereyim ama gerek yok Aoc iyi markadır üzmez.

Asansor sistemi ve pivot ozelligi yok. Sadece 20 derece geriye 5 derece One egip bukebiliyorsun.

G-Sync uyumlu.

Şu an kullandığım monitörde öyle ve ihtiyaç duymuyorum aslında asansörlü olmasına koltuğun yüksekliğini değiştirebiliyorum zaten.

@Utkucosmic bunu da önerebilirim.

Bunu bende çok gördüm hoşuma da gitti ama kararsızım beğenmeyenler de var.
@BerkayZ87
Attığım Lenovo modelinde hem asansör hem pivot hem hoparlör olması çok cezbediyor görüntü kalitesi anlamında Omen25iden ne kadar aşağıda kalır.

Bunu bende çok gördüm hoşuma da gitti ama kararsızım beğenmeyenler de var.
@BerkayZ87
Attığım Lenovo modelinde hem asansör hem pivot hem hoparlör olması çok cezbediyor görüntü kalitesi anlamında Omen 25i'den ne kadar aşağıda kalır?
Lenovo R25i-30'dan daha iyi Omen 25i. Umursamadigin asansor sistemi ve pivot ozelliginin seni cezbetmesine izin verme :D

Lenovo R25i30'dan daha iyi Omen 25i. Umursamadigin asansor sistemi ve pivot ozelliginin seni cezbetmesine izin verme :D

Öyle aslında da 2. monitör olarak kullanacağım bir süre masaya da sığması için iyi olurdu bir de hoparlör farkı var cezbediyor hafiften düşüneceğim tavsiyeleriniz için sağ olun şöyle sorsam nasıl olur MSI G2412 ile Lenovo R25I30 arasında görüntü ve ghosting farkı nasıldır.

Yeni konular

Geri
Yukarı