4500 TL monitörlü sistem toplama

Rica etsem sistemin kurulu halinin bir videosu ya da resmini atabilir misiniz bende o kasayı almayı planlıyorum ve nasıl göründüğünü merak ediyorum.
Ben konun sahibi olan arkadaş, diğer hesabım uzaklaştırma aldığı için buradan yazman durumunda kaldım umarım sakıncası yoktur. Kasa ayrıca RGB fanlara da sahip, lakin ara kablosu (adını tam bilemiyorum kablonun) olmadığı için kullanamıyorum. İnternette o hali de mevcut oradan bakabilirsiniz. Ayrıca ben kasaya şerit RGB LED döşeyeceğim, o halini istersen birkaç güne atabilirim.

Dosya Ekleri

• aa.jpg
    aa.jpg
    846,8 KB · Görüntüleme: 111
  • bb.jpg
    bb.jpg
    978,8 KB · Görüntüleme: 108
Ben konun sahibi olan arkadaş, diğer hesabım uzaklaştırma aldığı için buradan yazman durumunda kaldım umarım sakıncası yoktur. Kasa ayrıca RGB fanlara da sahip, lakin ara kablosu (adını tam bilemiyorum kablonun) olmadığı için kullanamıyorum. İnternette o hali de mevcut oradan bakabilirsiniz. Ayrıca ben kasaya şerit RGB LED döşeyeceğim, o halini istersen birkaç güne atabilirim.
Teşekkürler, Siz şerit LED'leri nasıl döşemeyi planlıyorsunuz ve hangi şerit LED'leri kullanacaksınız?

Aynen fark yok, sadece arabirim şekli farklı, yani aynı arabirim ama bağlantı tipi farklı. Önce anakart modelini söylemelisin, her anakartın M.2 yuvası SATA M.2 SSD'leri desteklemez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı