4500 TL Oyun Sistemi Tavsiyesi

BeyazZenci

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir oyun sistemi toplamak istiyorum. 4500 TL sınırım var. Yardımcı olursanız sevinirim sadece kasa olacak diğer bileşenler elimde mevcut. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 970
i5 4690K
MSI Z97 Gaming 5
Kingston Hyper 3k 240GB
Seagate Barracuda 2TB
Corsair Carbide Spec-01 80+ 550W
Cooler Master Hyper T4

Buyrun

İlla ki i7 diyorsan, i7 4790K şu an için harika bir işlemci. Ama oyunlarda i5 4690K ile i7 4790K arasına bariz farklar göreceğini sanmıyorum.
(Render vs. işlemler için i7 4790K daha iyi performans verecektir.)

İnsanların zamanını çalmak ne işinize yarıyor anlamadım gitti. Hayali sistemler kurmayalım lütfen.

İnsanların zamanını çalmak ne işinize yarıyor anlamadım gitti. Hayali sistemler kurmayalım lütfen.
Hayali sistem ne anlayamıyorum ben zamanında böyle bi konu açmıştım mis gibi yazılmıştı tartışılmıştı. Ve ben şu an o bilgisayarı kullanıyorum.

Vatan'dan:
Intel Core i5 4690K
Gigabyte Z97X Gaming 5
Samsung 840 Evo 250GB
Corsair Vengeance Pro 1866MHz 2x4GB CL9
Thermaltake Core V71

İnventus'tan:
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Barracuda 1TB
Evga SuperNova 750 G2
Noctua NH-D15

4600 TL'ye sessiz ve serin bir canavar.

Bütçenizi tamamen kullanmdan alttaki uzun ömürlü oyun sistemini kurabilirsiniz. Aslında bu bütçeyeişlemciden kısılarak GTX 980 de sığdırılabilirdi fakat GTX 970'le o kadar farkını hak eecek bir performans farkı yok. Yine de dilerseniz işlemciyi i5 4690K'ya düşürerek GTX 980 sistemi kurabilirsiniz.
Ayrıca isterseniz GTX 970'i farklı mağazadan daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Adsız.jpg

@M.Hakan 'a katılıyorum seni bi 5 sene idare edecek bilgisayar parçaları dizmiş. Yalnız ssd 256gb samsung 840 evo ve işlemci soğutucusu sıvı soğutma olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Sen ne saygısız, ön yargılı, gereksiz bi insansın ya.
Hakaret yüzünden engellenmek istemem ama ciddi olarak insanın canını en üst seviyede sıkıyorsun.
Adam 4500TL 'ye sistem toplayamaz mı ? Fiyatı yüksek olan parçaları da insanlar alıyor, biliyorsun bunu değil mi ? Farklı bir canlı türü için yapılmıyor o pahalı ürünler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı