4500 TL sistem önerisi

AMD Ryzen ™ 5 2600 3.4GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC Bu sistem nasıl sizce ? 750 watt psu bir de kasayı dark r 30 yaptım iyi mi sizce ? Asrock marka ekran kartını ilk defa gördüğüm için bilemedim. Mümkünse siz bana her şey dahil maximum 6000 tl bir pc toplarmısınız. Hazır sistem olsun. Teşekkürler
Her şey dahil derken kasa dışında klavye fare veya monitör falan var mı? Tam olarak belirtirseniz güzel bir sistem toplayabiliriz..

Her şey dahil derken kasa dışında klavye fare veya monitör falan var mı? Tam olarak belirtirseniz güzel bir sistem toplayabiliriz..
Aynen öyle. Ben şöyle düşündüm, önceki mesajımda donanım arşivinin bir linki var. O sistemi alacağım. Monitör olarak ise, gamepower gpr24c144 isimli monitörü alacağım. Klavye mouse da dandik bişey alcam artık çünkü bütçem 6000 tl.

Aynen öyle. Ben şöyle düşündüm, önceki mesajımda donanım arşivinin bir linki var. O sistemi alacağım. Monitör olarak ise, gamepower gpr24c144 isimli monitörü alacağım. Klavye mouse da dandik bişey alcam artık çünkü bütçem 6000 tl.
Monitör olarak Gamepower markasını önermem kasayı sipariş edebilirsiniz ama monitörü başka yerden almanızı tavsiye ederim.

Bütçeniz yetiyorsa bu monitörü; ViewSonic VX2458-C-mhd Monitör

Bütçe yetmiyorsa bunu; Acer ED242QRAbidpx Monitör

almanızı öneririm..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı