4500 TL Sistem Önerisi

Toplam 4610TL. Az birşey bütçeyi aştım ama böyle bir imkanınız yoksa sisteme sonradan SSD takacaksanız linkini atacağım HDD'yi alın böylece sistem toplamda 4432 TL yapacak.

Screenshot_20200314_150219.jpg

Toplam 4610TL. Az birşey bütçeyi aştım ama böyle bir imkanınız yoksa sisteme sonradan SSD takacaksanız linkini atacağım HDD'yi alın böylece sistem toplamda 4432 TL yapacak.

Eki Görüntüle 513808
Reis, sistemi Akakce yerine TekoFiyat'tan toplarsan daha ucuza gelir.

Örneğin;
Akakce ile 5200 tl eden sistem TeknoFiyat üzerinden 5020 tl tuttu.

Screenshot_20200314_151118.jpg

Bu sistem de toplam 4650 TL üstteki sistemden tek farkı işlemciyi kırpıp kalan parayı ekran kartına vermektir. R5 1600 bu sistemdeki ekran kartını yeterince besleyecektir. Önceki sistemdeki R5 3600 ise ekran kartına fazlasıyla yetecektir. Eğer tamamiyla oyun odaklı bir sistem toplayacaksınız bu sistemi alın.

Eğer bütçeyi 150TL aşma ihtimaliniz yoksa aşağıdaki HDD'yi sisteme sonradan SSD takacaksanız alınız.Böylece toplam 4472
TL yapacak.

Arkadaşlar bana bu fiyat aralığında en iyi sistem önerilerinizi söyleyebilir misiniz?

O bütçeye kesinlikle 1650 gibi bir kart almayın.Yukarıdaki sistemde hem 2700x hemde 1660 Super var gayet performanslı.

O bütçeye kesinlikle 1650 gibi bir kart almayın.Yukarıdaki sistemde hem 2700x hemde 1660 Super var gayet performanslı.

Oyun odaklı demiş zaten bu demek oluyorki ekran kartına odaklanmak gerek. Eğer vurguladığınız ilk attığım sistem ise onu bir alternatif olarak attım zaten yazdıklarımla bunu belirttim.
Eğer
Reis, sistemi Akakce yerine TekoFiyat'tan toplarsan daha ucuza gelir.

Örneğin;
Akakce ile 5200 tl eden sistem TeknoFiyat üzerinden 5020 tl tuttu.

Sürekli ucuz olmuyor üründen ürüne değişiyor fiyatlar onun için net birşey söyleyemeyiz tercihe bağlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı