4500 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
4500
Öncelikle teşekkür ederim yanıtınız için. Ama Ram'leri daha bilindik bir marka ile değiştirmek daha yararlı olur gibi geliyor. Ayrıca bu sistemi hangi siteden toplasam dah iyi bir hizmet almış olurum (garanti vb.)?

GeIL gayet bilindik bir markadır siz bilmiyor olabilirsiniz ama yurt dışında çok kullanılıyor.

RAM'i benim seçtiğim sistemdeki RAM'den alabilirsiniz.

İki RAM'i de karşılaştırıp ona göre karar vereceğim teşekkür ederim.
GeIL gayet bilindik bir markadır siz bilmiyor olabilirsiniz ama yurt dışında çok kullanılıyor.
Uzun süreli kullanacak olduğum için bazı ön yargılarımdan anca sıyrılıyorum. Mesela Amd normalde tercih etmezdim. Teşekkür ederim içim rahatladı biraz.
Attığım sitelerin hepsi gayet tanındık ve iyi firmalar. Hepsinden alışveriş yapmışımdır hiç birinden sorun yaşayanı görmedim. Karışık bu şekilde toplanabilir, ayrıca içiniz rahat olsun RAM gayet iyi marka.

Teşekkür ederim. Önerinizi ciddiye alacağım.
Peki işlemciye overclock yapmalı mıyım? İleride bu sisteme işlemci değiştirerek güncelleme yapabilir miyim?

Son düzenleme:
İki RAM'i de karşılaştırıp ona göre karar vereceğim teşekkür ederim.

Uzun süreli kullanacak olduğum için bazı ön yargılarımdan anca sıyrılıyorum. Mesela AMD normalde tercih etmezdim. Teşekkür ederim içim rahatladı biraz.

Teşekkür ederim. Önerinizi ciddiye alacağım.

Peki işlemciye overclock yapmalı mıyım? İleri de bu sisteme işlemci değiştirerek güncelleme yapabilir miyim?

Topladınız mı? Tecrübelerinizi aktarabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı