4500 TL sistem tavsiyesi

Flawsome

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşıma uzaktan eğitim ve oyun için sistem toplayacağız. Kendisi çok ağır oyunlar oynayan biri değil ancak APU sistem de istemiyor. Ben ınventus'taki şu sistemi düşündüm, bütçe belli farklı önerilerinize açığım. Benim bulduğum sistemle ilgili yorum yaparsanız da sevinirim.
Elraenn Parva - inventus

Böyle toplasan daha iyi olur.
1602408254022.png

Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşıma uzaktan eğitim ve oyun için sistem toplayacağız. Kendisi çok ağır oyunlar oynayan biri değil ancak APU sistem de istemiyor. Ben ınventus'taki şu sistemi düşündüm, bütçe belli farklı önerilerinize açığım. Benim bulduğum sistemle ilgili yorum yaparsanız da sevinirim.
Elraenn Parva - inventus

4 Adet buldum hepsi ortalama aynı fiyat lütfen özelleştirmelere dikkat edelim.

Elraenn Parva - inventus

Düşünürseniz arkadaşım bir konu açmıştı. 1650 Super sistem toplamıştı. 16 GB RAM vs. parçalar da kaliteli. İsterseniz linkini atabilirim. Ve baştan uyarayım 570 ile bol bol driver sorunları yaşayacaksınız. Üstüne WattMan olma ihtimali.

Geri
Yukarı