4500 TL Sistem Tavsiyesi

Onurr36

Hectopat
Arkadaşlar bu ay içinde alacağım. Donanım Arşivin G2 sistemi kafama yatıyor ama bazıları beğenmemiş. G2 sisteme bir şeyler eklenebilir mi ya da bu sisteme siz olsanız ne eklersiniz?
Oyun amaçlı monitör hariç bütçem bu. Bileşenlerden çok fazla anlamıyorum. Gaming laptop yerine sistem toplama daha mantıklı geldi. Güvenilir site sistem tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Bende ayni dusuncedeyim dostum, 4500e kasa alip kalan 500e de monitör alip 5bine halletme niyetim var. 4500e TeknoBiyotik e ait bir sistem var olmazsa p.tesi onu alacagim.

Şu sistem şu an en mantikli uygun sistem bana göre

Bende ayni dusuncedeyim dostum, 4500e kasa alip kalan 500e de monitör alip 5bine halletme niyetim var. 4500e TeknoBiyotik e ait bir sistem var olmazsa p.tesi onu alacagim.

Şu sistem şu an en mantikli uygun sistem bana göre

Teknobiyotik güvenilir midir? Birde ordaki sistem linkteki mi?

Ben böyle bir şey yaptım bi bakabilir misin?
Ekran Görüntüsü (134).png

Teknobiyotik güvenilir midir? Birde ordaki sistem linkteki mi?

Bu sistem TeknoBiyotik in kendi sistesinde de var ama 100 lira daha pahali. Güvenirliği konusunda tam emin değilim.

Aslinda ekran kartini ve islemciyi newegg ten alip 200-300 lira kar yapip onunlada 2x8 gb ram almayi düşünüyorum. Ama bu seferde bütün parçaları ben montaj yapmak zorunda kalacağım. :) daha tam karar veremedim

Bu sistem TeknoBiyotik in kendi sistesinde de var ama 100 lira daha pahali. Güvenirliği konusunda tam emin değilim.

Aslinda ekran kartini ve islemciyi newegg ten alip 200-300 lira kar yapip onunlada 2x8 gb ram almayi düşünüyorum. Ama bu seferde bütün parçaları ben montaj yapmak zorunda kalacağım. :) daha tam karar veremedim
Anladım. Ay sonuna kadar vakit ayırdım kendime. Pişmanlık yaşamak istemiyorum. Gaming laptopta var aklımda. Kararsızlık var fazlasıyla 😀. Bayadır araştırma yapıyorum ama bakalım.

Laptop. Bende düşündümde 2 sene sonra sıkıntı yaşatır çöp olur verdigim para diye masaustunde karar kıldım. Yavaslarsa parca değiştirip tekrar kullanırım.

Bu arada ayin 16sinda nvdia nin yeni. Ekran kartı cikacak, bir ihtimal radeon x 590 kartinin fiyatı düşer diyede pazartesiyi bekliyorum :)

Bence Unlost X V2 bilgisayarı içine 2600x ve 1TB harddisk ekleyerek satın alabilirsin. Bu hali 4.360 TL üstüne de inventustaki en ucuz ve en ideal monitörlerden birisi VIEWSONIC VA2261H-9 alabilirsin. Ortalama 4.800 TL gibi bir fiyat çıkıyor.

Bence Unlost X V2 bilgisayarı içine 2600x ve 1TB harddisk ekleyerek satın alabilirsin. Bu hali 4.360 TL üstüne de inventustaki en ucuz ve en ideal monitörlerden birisi VIEWSONIC VA2261H-9 alabilirsin. Ortalama 4.800 TL gibi bir fiyat çıkıyor.
Unlost sistemde rx 570 4gb ekran kartı var onu düşününce pek mantıklı gelmiyor bana. Rx 590 hem 8gb hem special edition modeli. Tabi ki alacak olanlarin kendi fikirleri başka olabilir bu benim düşüncem :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı