4500 TL Sistem Toplama Tavsiyesi

şuan vatanda kdv indirimi var oradan bana en uygun anakartı seçmemde yardımcı olur musun rica etsem. tomahawk vardı 900 tl den 740 tl ye düşmüş sence fırsat olarak almalı mıyım?
100 TL gibi bir indirimi var toplamda alınabilir gayet.
B450 Aourus Pro da alınabilir.
Tomahawk Max da kötü değil kesinlikle kimse neden aldın demez.

100 TL gibi bir indirimi var toplamda alınabilir gayet.
B450 Aourus Pro da alınabilir.
Tomahawk Max da kötü değil kesinlikle kimse neden aldın demez.
şu listeden bana önerebileceğin anakart hangisi olur? hepsi birbirine benziyor ama hepsi farklı gerçekten farklarını çözemiyorum.

Daha fazla para vermeye gerek yok bence . 1600 yada 2600 kullanacağınız için bios güncelllemesine de gerek yok.
O konuştuğumuz 2 anakart da harika. Ama daha ucuz bir şey de alınabilir. MSI Gaming PLUS MAX gibi.

Daha fazla para vermeye gerek yok bence . 1600 yada 2600 kullanacağınız için bios güncelllemesine de gerek yok.
O konuştuğumuz 2 anakart da harika. Ama daha ucuz bir şey de alınabilir. MSI Gaming PLUS MAX gibi.
eğer güzel bir indirim olmazsa 3600 düşünmüyorum evet. daha yeni nesil olduğu için ileride problem yaşamamak adına 2600e sıcak bakıyorum şuan. bu durumda tomahawk falan gereksiz kalır di mi? bu önerdiğin anakartlardan birinalıp geçeyim madem. aldıktan sonra hiç kullanmayıp bf deki indirimlere göre çok daha uygun bir şey denk getirirsem iade etmeyi de düşünmüyor değilim.

Bende böyle bir sistem topladim da daha tecrubeli arkadaşlar yardımcı olursa 4500 bandına indirilebilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191121-093202.png
    Screenshot_20191121-093202.png
    51,2 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20191121-093209.png
    Screenshot_20191121-093209.png
    44 KB · Görüntüleme: 36
Bf indirimleri ile birlikte xpg 3000mhz 2x8 gm Ram 350 TL. Sence 16 yeterli mi yoksa uygunken 32mi yapayım Ram i? Çok fark ettirir mi performansta?

16 gayet yeterli hocam eğer oyun odaklı ise. 16 bile çoğu oyuna çok fazla geliyor. Oyun harici işler için iyi olur render vs.
peki ya bu ekran kartını önerir misin? mavi olan special edition modeli ile arasında bir fark yok di mi?

fiyat alınabilir düzeyde mi?

Alınabilir hocam fiyatı gayet uygun. Çok az bir fps farkı var.
ya sorma bunu kaçırdım. bu çok dahaa iyi bir ekran kartı dimi 590a göre

Yeni konular

Geri
Yukarı