4500 TL Sistem Toplama

@JohnConstantine Aceleyle toplamıştım unutmuşum. 2 hafta önce bu bütçeye 3100+1650S dizebilince de çok garipsemedim bu fiyatı.

Bence 1 hafta bekleyin. Galax 1650 Super 1500 liraya gelebilir. Beklemeyecekseniz @JohnConstantine'in attığı sisteme bakabilirsiniz.

XFX RX 570 modeli Gaming Gecesinde 1200 liraya satılıyor. Ondan alıp attığım sisteme ZM-T6 takabilirsiniz. Ayrı ayrı alınacaksa Gaming Gecesi indirimlerinden faydalanmak gerekir.

Klavye ile Mouse olarak bunu alın.

@JohnConstantine Aceleyle toplamıştım unutmuşum. 2 hafta önce bu bütçeye 3100+1650S dizebilince de çok garipsemedim bu fiyatı.

Bence 1 hafta bekleyin. Galax 1650 Super 1500 liraya gelebilir. Beklemeyecekseniz @JohnConstantine'in attığı sisteme bakabilirsiniz.

XFX RX 570 modeli Gaming Gecesinde 1200 liraya satılıyor. Ondan alıp attığım sisteme ZM-T6 takabilirsiniz. Ayrı ayrı alınacaksa Gaming Gecesi indirimlerinden faydalanmak gerekir.

Klavye ile Mouse olarak bunu alın.

Hocam gaming gecesi incehesapın mı? Birçok ürün düşüyor mu yoksa sadece belli modeller mi? Bir de hocam birkaç gün ekran kartsız kullansam dediğini ekran kartını alıp sıkıntı olur mu?

İncehesap yapıyor Gaming Gecesi indirimlerini. Her Cuma farklı bir ürün indirime giriyor. XFX RX 570 geçen hafta 1200 TL civarındaydı. Birkaç kez daha indirime girmişti. Her Cuma farklı ürünler indirime giriyor ama aynı ürünler de girebiliyor. Mesela MasterGel Regular 2 kez artarda indirime girdi. Ekran kartsız kullanamazsınız çünkü işlemcide iGPU yok.

İncehesap yapıyor Gaming Gecesi indirimlerini. Her Cuma farklı bir ürün indirime giriyor. XFX RX 570 geçen hafta 1200 TL civarındaydı. Birkaç kez daha indirime girmişti. Her Cuma farklı ürünler indirime giriyor ama aynı ürünler de girebiliyor. Mesela MasterGel Regular 2 kez artarda indirime girdi. Ekran kartsız kullanamazsınız çünkü işlemcide iGPU yok.
Hocam kusura bakmayın size çok çok çok soru soruyorum ama bütçeyi geçiyor klavye mouse vb. işin içine girince. R3 1200 ya da 1200 AF+RX 570'e yetiyor. Yoksa 3400G'ye geçip 2x8 gb ram 480 gb ssd ve ileride ekran kartı mı daha mantıklı olur sizce?

Şu sistemi unuttum ben. Şu an bu sistemi almak en mantıklısı. Tek sorunu A320M-F kullanması onun dışında kaliteli bir sistem.

Şu sistemi unuttum ben. Şu an bu sistemi almak en mantıklısı. Tek sorunu A320M-F kullanması onun dışında kaliteli bir sistem.

Hocam,XPG ram ve Adata SSD nasıl bilmiyorum,iyiyse gerçekten güzele benziyor üstelik montaj da varmış ve ASUS ekran kartı ! Hocam ama sizin hazır sistemlere pek iyi bakmadığınızı hatırlıyorum bunda sizi cezbeden ne oldu? (3400G sistem düşünmeye başlamıştım bunu attığınız için teşekkürler hocam)

Hazır sistemleri hiç sevmem ben. Bu sisteme ilk çıktığında alınmaz demiştim ama şu an stok sorunu olduğu için bu sistem alınır. SSD sorunsuz diye biliyorum XPG bellekler de kalitelidir.
Sağ olun hocam,bana sistem ucuz geldi yani o paraya Asus rx 570'li sistem sanırım Asus ile anlaşmalılarmış ve geçen hafta açıldığı için ucuz satıp reklam yapıyorlarmış. Kafama yattı gibi hocam. Site hakkındaki yorumları da okuyacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı