4500 TL sistem toplama

APU ile oyun oynamak zor çünkü harici ekran kartı performansı veremiyor. Ne bekliyorsunuz? Küçücük bir işlemcide olan bir ekran kartı kocaman bir ekran karktıyla bir mi sanıyorsun?
Mesajımı keşke doğru düzgün okusanız hocam. Ben hangi ekran kartıyla bir tuttum? Herhangi bir ekran kartı ile karşılaştırdım mı? Diyorum ki oyun oynamak güç değil. Oynarsın. 4650G ile de çoğu oyunu akıcı oynarsın.

Mesajımı keşke doğru düzgün okusanız hocam. Ben hangi ekran kartıyla bir tuttum? Herhangi bir ekran kartı ile karşılaştırdım mı? Diyorum ki oyun oynamak güç değil. Oynarsın. 4650G ile de çoğu oyunu akıcı oynarsın.

R5 4650G falan hikaye... R7 4750G'nin bile oyun performansı olarak R5 3400G'den neredeyse farkı yok. APU'lar hiç verimli değil zaten. Durduk yere oluşan Drop'lar mı dersin yoksa CPU ısınınca İGPU'nunda ısınması mı?

Mesela CSGO ' da kaç fps alınır ?
Hangi APU işlemciden bahsediyorsunuz? Modele göre değişir. Genel olarak AMD'nin ürettiği çoğu APU işlemci ile CS:GO'yu akıcı oynarsınız.
R5 4650G falan hikaye... R7 4750G'nin bile oyun performansı olarak R5 3400G'den neredeyse farkı yok. APU'lar hiç verimli değil zaten. Durduk yere oluşan Drop'lar mı dersin yoksa CPU ısınınca İGPU'nunda ısınması mı?
4750G'yi nereden çıkardınız, anlamadım. 3400G zaten o iki işlemciden ziyade daha iyi bir tercih?

Hocam konu o kadar uzun değil aslında. APU bu bütçeye asla alınmaz. Yani daha doğrusu tavsiye etmiyoruz. He çöp müdür? Sayılmaz. Sadece oyun performansı bu bütçe için yetersizdir.
4500 TL bütçeye APU kesinlikle alınmaz. Eğer monitör dahil geleceğe dönük bir sistem isteniyorsa bu bütçeye, işte o zaman APU alınabilir.

Kafa dalgınlığı 4500 TL.
4500 TL bütçeye APU kesinlikle alınmaz. Eğer monitör dahil geleceğe dönük bir sistem isteniyorsa bu bütçeye, işte o zaman APU alınabilir.

APU istemiyorum zaten arkadaş güzel toplamış ellerine sağlık olsun.

AMD Ryzen 3 3100 Cache 16MB AM4 65W 3.6GHz Kutulu İşlemci | En Ucuzu Akakçe

Harikasınız.
Kafa dalgınlığı 4500 TL.

APU istemiyorum zaten arkadaş güzel toplamış ellerine sağlık olsun.

Harikasınız.

Son düzenleme:
APU sistemle akıcı bir biçimde oyun oynanacağını hiç sanmıyorum ve öneren ilk sizi görüyorum. Enteresan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı