4500 TL'ye g shock saat önerisi

issaiki.cp0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 4500 TL'ye kadar g shock saat önerir misiniz tarih olsun (gün ay) saat ve saniyede olsun aklımda bunlar var ama istediğim koşulları sağlamıyor bir de orijinal midir? 13 yasindayim cok agir bir saatte olmasin elim buyuk degil

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240120-195836_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20240120-195836_Amazon Shopping.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20240120-195907_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20240120-195907_Amazon Shopping.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba, Casio GA-B2100 modelini tavsiye edebilirim. GA-2100 modelinin daha güncel hali diyebiliriz. Ek olarka bluetoth mevcut. Karşılaştırma videoları da detaylı bilgi verir sana. Oldukça popüler ve çok tutan bir modeldir ve çok büyük değildir.

Ben geçen yıl haziranda almıştım.
Eki Görüntüle 2110544
Merhaba hocam
Ben de bu saati almak istiyorum
Fakat yurtdışı sanırım pek anlamıyorum
Güvenilirmidir?

Merhaba hocam
Ben de bu saati almak istiyorum
Fakat yurtdışı sanırım pek anlamıyorum
Güvenilirmidir?
Merhaba, hocam benim aldığım satıcı buydu.(gioiellibaravelli) Sorun yaşamadım. Bu kenarda hangi satıcı olduğu yazıyor. ona tıklayarak yorumlardan vs karar verebilirsiniz. Ama göndericinin mutlaka amazon olmasına dikkat edin.

Bu DONA TIME Jewelry and Watches satıcısı için pek iyi yorumlar yok. Çok tavsiye etmem.

Merhaba, hocam benim aldığım satıcı buydu.(gioiellibaravelli) Sorun yaşamadım. Bu kenarda hangi satıcı olduğu yazıyor. ona tıklayarak yorumlardan vs karar verebilirsiniz. Ama göndericinin mutlaka amazon olmasına dikkat edin.

Bu DONA TIME Jewelry and Watches satıcısı için pek iyi yorumlar yok. Çok tavsiye etmem.
Teşekkür ederim hocam
yani buradan aldığımızda bir sıkıntı olmaz diyorsunuz
burada hocam verdıgın satıcı da sadece bu renk gorunuyor

Teşekkür ederim hocam
yani buradan aldığımızda bir sıkıntı olmaz diyorsunuz
burada hocam verdıgın satıcı da sadece bu renk gorunuyor
Aynen hocam ben de bu satıcıdan almıştım. Bu modeli atacaktım şimdi. Türkiye'de en ucuz 4300 tl ye var. 2900 civarlarına geliyor. Orjinal kutusunda sertifikalı vs gönderdiler bana. Ama dikkat edin bu GA-2100 modeli. GA-B2100 da bluetoth var. Bunda yok diye biliyorum. Ama tasarımları genel olarak aynı, birkaç özellik değişiyor.

Son düzenleme:

bu uygunmudur hocam

Yok değil pahalı bence. Bu arada şu yazıda ve videoda farklar yazmıs. Ona göre karar veririsiniz. En dikkat çeken farklar bluetoth ve güneş enerjisi olmaması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sahibinden'den de güvenilir birini bulup da alabilirsiniz. Şunu örnek olması için atıyorum satıcıyı tanımıyorum. Sıfır ve faturalı oldugunu yazmış. Belki pazarlıkla vs 4000 e alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yok değil pahalı bence. Bu arada şu yazıda ve videoda farklar yazmıs. Ona göre karar veririsiniz. En dikkat çeken farklar bluetoth ve güneş enerjisi olmaması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sahibinden'den de güvenilir birini bulup da alabilirsiniz. Şunu örnek olması için atıyorum satıcıyı tanımıyorum. Sıfır ve faturalı oldugunu yazmış. Belki pazarlıkla vs 4000 e alabilirsiniz.
hoca sahibindendeki arkadaş 4100 tl den asagı vermiyor maalesef:(
degermi sence bilemedim 🤷‍♂️
başını agırttım hocam
son olarak şu ikisi arasında hangisi daha iyi olur

Yeni konular

Geri
Yukarı