4500 TL'ye g shock saat önerisi

hoca sahibindendeki arkadaş 4100 tl den asagı vermiyor maalesef:(
degermi sence bilemedim 🤷‍♂️
başını agırttım hocam
son olarak şu ikisi arasında hangisi daha iyi olur

Estğ. hocam, ama bana sorarsanız bu fiyatlara çıkıldığında otomatik mekanizmalı saatler daha mantıklı geliyor bana. Orient, seiko teercih edilebilir. Ama bana sorarsanız 4100 tl ye o saati alırdım.

Ben amazondan geçen sene haziran'da 3300 TL gibi bir fiyata almıştım. Hem güncel bir model hem de çoğu pahalı saat koleksiyonerlerinin bile tercih edeceği ikonik bir model. Ben'de 2. el bir Longines legend diver alarak otomatik saatlere geçiş yaptım ama hala casio g-shock sevgimden vazgeçemiyorum :D

Yaşınızı bilmiyorum ama son olarak saat mezatlarını da takip edebilirsiniz. Instagramda vs orjinal saatleri şişirilmiş bayi fiyatlarından çok daha ucuza alabiliyorsunuz. (örneğin : orj.saat.mezati, yesilcamsaat)

Estğ. hocam, ama bana sorarsanız bu fiyatlara çıkıldığında otomatik mekanizmalı saatler daha mantıklı geliyor bana. Orient, seiko teercih edilebilir. Ama bana sorarsanız 4100 tl ye o saati alırdım.

Ben amazondan geçen sene haziran'da 3300 TL gibi bir fiyata almıştım. Hem güncel bir model hem de çoğu pahalı saat koleksiyonerlerinin bile tercih edeceği ikonik bir model. Ben'de 2. el bir Longines legend diver alarak otomatik saatlere geçiş yaptım ama hala casio g-shock sevgimden vazgeçemiyorum :D

Yaşınızı bilmiyorum ama son olarak saat mezatlarını da takip edebilirsiniz. Instagramda vs orjinal saatleri şişirilmiş bayi fiyatlarından çok daha ucuza alabiliyorsunuz. (örneğin : orj.saat.mezati, yesilcamsaat)
Yaşım 42 hocam ☺️
eger vaktiniz varsa bana attıgım fiyatlara otomatik mekanizmalı saat linkleri tercih ettıgınız atabılırseniz çok sevinirim 🙏
Ayrıca hocam bişey daha sormak istiyorum,
saatte sizce en önemli husus nedir?
cam,mekanizma,güneş enerjisi,vb. gibi
bana safir cam diye bilgi verdiler ama bilemedim 🤷‍♂️
bu 4100 tl olan saa safir cam haricinde gayet güzel 👍

Hocam şu saat nasıl
Seiko SRPD59K 8200tl taksit var
Bir de Casio EFR-S108D-2BVUDF
Fiyat...5500Tl

Ne dersiniz lütfen yardımcı olun

Son düzenleme:
Yaşım 42 hocam ☺️
eger vaktiniz varsa bana attıgım fiyatlara otomatik mekanizmalı saat linkleri tercih ettıgınız atabılırseniz çok sevinirim 🙏
Ayrıca hocam bişey daha sormak istiyorum,
saatte sizce en önemli husus nedir?
cam,mekanizma,güneş enerjisi,vb. gibi
bana safir cam diye bilgi verdiler ama bilemedim 🤷‍♂️
bu 4100 tl olan saa safir cam haricinde gayet güzel 👍
Pardon hocam ceza almışım yazamadım.

Bu arada ben saatlere şu kanalı izlerken ilgi duymaya başladım. Çok faydalı videoları var. Önerilen fiyat/performans swiss made saatler, otomatik saatler vb birçok bilgi mevcut. Zamanınız olursa takip edip videolarını izleyebilirsiniz.

8-9 bin tl lik saatler attığınız için yazıyorum. Benim size önereceğim saat aslında eğer tarzınıza uygunsa citizen tsuyosa olur. Parasını sonuna kadar hakeden saatlerdendir. Mezatlarda, sahibinden'de vs sıfırını 9-10 bin tl civarlarına bulabilirisiniz. Eğer g-shock istiyorsanız 4100 e o saati alabilirsiniz. Pişman olmazsınız.

Önemli değil hocam

Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz
Sahibinden olan 4500 TL istiyor
Hocam casio edifice modelleri hakkında çok fazla bilgim yok, pilli oldukları için çok tercih ettiğim bir model değil. Ama attıklarınızın ikisi de nerdeyse aynı modeller.

Bu nasıl hocam
fiyat olarak en uygun burada buldum
guvenılırmi acaba

Güzel saat hocam. Ama tek saat güvenilir mi bilemedim. Şurada forumda bayağı bir tartışma dönmüş. Alıp memnun olan da var. Şikayet eden de. Ama yetkili satıcılardan biri değil sanırım.

Güzel saat hocam. Ama tek saat güvenilir mi bilemedim. Şurada forumda bayağı bir tartışma dönmüş. Alıp memnun olan da var. Şikayet eden de. Ama yetkili satıcılardan biri değil sanırım.

Bu saati almak istiyorum hocam
Satıcı güvenilirmi acaba?

Geri
Yukarı