4500 TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
4500
Lenovo'nun paneli daha kaliteli.

MSI G2412 23.8" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şu an bütçene uygun ve güzel olan bu var sadece.

G2412'nin renk gamutları iyi onun dışında net bir artısı yok rakibi olan attığım Lenovo'nun artıları çok fazla 0.5 ms olması her ne kadar pazarlama taktiği olsa bile en azından 0.5, 180Hz OC ile çıkması 30dk bile olsa var işte, HDR seçeneği olması ve tabii ki de 400 nit daha parlak bir paneli olması gibi şeyler, ve en önemlisi ergonomisi çok iyi her türlü hareket var ve şu anda aktif olarak aynı ekranın 27inc modelini kullanıyorum gayet memnunum.

Lenovo'nun paneli daha kaliteli.

MSI G2412 23.8" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Şu an bütçene uygun ve güzel olan bu var sadece.
Hayir degil. AOC daha iyi fakat aralarinda fazla fark yok. @BerkayZ87

24G2SP de R25i-30 da gayet kaliteli iki panel kullanıyor. 24G2SP'nin native contrast artısı var sadece birazcık daha üstün olacak kadar, o da o kadar abartı bir fark değil. Hangisi ucuzsa o alınır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    57,9 KB · Görüntüleme: 9
24G2SP de R25i-30 da gayet kaliteli iki panel kullanıyor. 24G2SP'nin native contrast artısı var sadece birazcık daha üstün olacak kadar, o da o kadar abartı bir fark değil. Hangisi ucuzsa o alınır.
Ikisi de ayni fiyatta. Sizde LG UltraGear alinir mi bu fiyata? Konu sahibinin butcesine uygun model o.

Ikisi de ayni fiyatta. Sizde LG UltraGear alinir mi bu fiyata? Konu sahibinin butcesine uygun model o.
24GN60R-B veya 65R-B ise bahsi geçen modeller, kesinlikle alınmaz. İkisi aynı bu arada, 65 ergo 60 non-ergo model. R25i-30 ve 24G2SP'ye göre çok geride bir model.

Attıklarınıza baktım ama bütçemi 1 tık aşıyor bunlar yazdığım fiyat bandında yok mudur?

Güzel indirimler vardı ama hepsi bitti. Şu an aradığın fiyat bandında güzel olan G2412 var sadece. @BerkayZ87 Geçen gün biriyle G2412F modeli hakkında konuşuyordunuz yanlış hatırlamıyorsam, alınıp alınamayacağı hakkında yeterli bilgi var mı ?

G2412 güzele benziyor pek fazla kötü yorum görmedim 1-2 hafta içinde alacağım indirim bulursam daha iyi tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı