4500 TL'ye kadar rekabetçi oyunlar için monitör önerisi

Kardeşim takıntı değil. Ben birçok marka monitör kullandım. Turbox Gamepower Rampage Game booster Monster Excalibur. Aralarında işe yarar Excalibur vardı ve belki Monster olabilir. Diğerleri çöpten beter. Boşuna yorum yapmıyoruz burada.

Benim kullanmadığım marka monitör kalmadı piyasada yakın arkadaşım 240Hz arıyordu dedim bütçe zorlama aldırdım. Kargo vs hiçbir sıkıntısı yok ayrıca IPS 240Hz monitör bu fiyata bulamazsın kampanya fiyatı şu anda. Yani 1 kişiden olacak iş değil fakat da forumda çok fazla alan kişi var. Genel olarak büyük bir şikayet görmedim.

Sorum başlıktadır önerilerinizi bekliyorum. @GalaxySal450 HP Omen 25 alacaktım 4900 TL olmuş.

Teknosa'da hala 4500 TL.

Alternatif olarak bunlara bakılabilir.

Benim kullanmadığım marka monitör kalmadı piyasada yakın arkadaşım 240Hz arıyordu dedim bütçe zorlama aldırdım. Kargo vs hiçbir sıkıntısı yok ayrıca IPS 240Hz monitör bu fiyata bulamazsın kampanya fiyatı şu anda. Yani 1 kişiden olacak iş değil fakat da forumda çok fazla alan kişi var. Genel olarak büyük bir şikayet görmedim.

Alıcıya bağlı artık. Ben özellikle şu Rampage monitörden sonra tekrar öyle bir marka almayacağıma karar verdim.

Geri
Yukarı