4500 TL'ye Monitör Önerisi

alio28390

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Ryzen 7 2700x ve GTX 1080'li sisteme yazılım, tasarım ve ara ara oyun oynamak için kaliteli bir monitör arıyorum.
Şu monitörler arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi?
Samsung LC32HG70QQMXUF (C32HG70)
  • 32 Inch
  • 2K
  • FreeSync
  • VA Panel
  • 144Hz
MSI Optix MPG27CQ Monitör
  • 27 Inch
  • 2K
  • FreeSync
  • VA Panel
  • 144Hz
LG 32GK850G-B Monitör
  • 32 Inch
  • 2K
  • G-Sync
  • 165Hz
  • VA Panel
IPS Panel düşünüyordum fakat inanılmaz pahalı. Bu modellerden daha iyi önerileriniz varsa onlara da bakabilirim.

Şimdiden teşekkürler. TN panel istemiyorum. Bütçem 3.5k 4.5k.

LG olan monitör tam sana göre. Hem 32 inc hem G-Sync hem 165Hz. FreeSync sana gitmez AMD için tasarlandı o. Buradan G-Sync ve 165Hz ile LG senin için daha iyi duruyor.

LG olan monitör tam sana göre. Hem 32 inc hem G-Sync hem 165Hz. FreeSync sana gitmez AMD için tasarlandı o. Buradan G-Sync ve 165Hz ile LG senin için daha iyi duruyor.
O monitör hakkında kafamda bir soru var. 32 inç 2k az mı sizce? Yani pixel falan sayılır mı? Yoksa 32 inch için ideal mi? Yoksa özellikleri harika. Ips olsa tadından yenmezdi fakat Va panel de fena değil. TN den cok daha iyi IPSden bir tık geri fakat hız olarak da IPS den iyi
Samsung 27" LC27HG70 Curved Qled Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar

27" modeli. Attığınız diğer modellere göre en temel farkı HDR bir monitör olması. Tasarım işleriyle de uğraşıyormuşsunuz madem. Onun dışında diğer modeller de üzmez.
Hocam. G-SYNC'i bırakmaya değer mi bu monitör için? Yani bariz fark olur mu sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı