4500 TL'ye oyuncu telefonu önerisi

Bütçe
4500 TL
Peki sizce Samsung Galaxy M51 nasıl Hz'si düşük ama.

Oppo reno 4 Pro var hocam 200 arttırırsanız 256 hafızası 90 Hz ekranı var yazılımı sağlam olduğu için önerdim ama performansı yene 4700 etmez.
:D benim aklıma başka fikir gelmiyor maalesef Hz'si yüksek çok az telefon var piyasada çünkü (yani 4500'e az bulunuyor )

Oppo reno 4 Pro var hocam 200 arttırırsanız 256 hafızası 90 Hz ekranı var yazılımı sağlam olduğu için önerdim ama performansı yene 4700 etmez.
:D benim aklıma başka fikir gelmiyor maalesef Hz'si yüksek çok az telefon var piyasada çünkü (yani 4500'e az bulunuyor )

Evet Hz üzerinde bu bütçeye zor.

Aslında realma 6 Pro iyi 90 Hz 128 GB saklama alanı 8 GB RAM.
Bununda POCO gibi sıkıntıalrı yok değil mi?

Realme 7 Pro ve Realme 6 Pro bunları çok beğeniyorum kötü yanları var mı biliyorsanız söyler misiniz?
Mesela ne zaman bunlara desteği çeker (Telefon güncellemesi gelmez) anneminkine gelmiyor eski olduğu için.

Vay be yanlışlıkla bile tam nokta atışı öneriler yapıyorum helal bana.

Realme 7 Pro ve Realme 6 Pro bunları çok beğeniyorum kötü yanları var mı biliyorsanız söyler misiniz?

Hocam yazılım anlamında çok sağlam bir telefon teknik servis kısmını bilemeyeceğim internette çok bir sıkıntı yok
Telefonun kötü yanı kamerası hocam maalesef.

Mesela ne zaman bunlara desteği çeker (Telefon güncellemesi gelmez) anneminkine gelmiyor eski olduğu için.
İkisi de güzel, ikisi arasından Realme 7 Pro tavsiye ederim.

İkisi Arasında Realme 6 Pro Hz aç

Vay be yanlışlıkla bile tam nokta atışı öneriler yapıyorum helal bana.

Hocam yazılım anlamında çok sağlam bir telefon teknik servis kısmını bilemeyeceğim internette çok bir sıkıntı yok
Telefonun kötü yanı kamerası hocam maalesef.

64 MP gösteriyor sitede kötü değil bence

İkisi de güzel, ikisi arasından Realme 7 Pro tavsiye ederim.

Hocam Hz arkadaş için önemli olmasa bende onu tavsiye ederdim ama arkadaş için önemli bir etken
Yoksa kim neden 65W hızlı şarj ile süper AMOLED'den vazgeçsin.
İkisi arasında Realme 6 Pro Hz aç.

64 MP gösteriyor sitede kötü değil bence.

Hocam MP her şey değildir maalesef diyafram açıklığı kamera özellikleri bunlar daha önemli bir etken
Yoksa gm 20 Pro da koyuyor 48 MP kamerayı.

Hocam Hz arkadaş için önemli olmasa bende onu tavsiye ederdim ama arkadaş için önemli bir etken
Yoksa kim neden 65W hızlı şarj ile süper AMOLED'den vazgeçsin.

Hocam MP her şey değildir maalesef diyafram açıklığı kamera özellikleri bunlar daha önemli bir etken
Yoksa gm 20 Pro da koyuyor 48 MP kamerayı.
Peki 60 Hz ile 90 hz çok fark eder mi
Fotoğraflar azda olsa net olsa yeterli

Geri
Yukarı