4500 TL'ye Sistem Toplama

Gökhan_07

Kilopat
Daha fazla  
4500 TL (Monitör Hariç) bütçem var. Buna göre kafamda bir sistem topladım, sizin de görüşlerinizi merak ediyorum. Kafama takılan birkaç soru var bunları da cevaplarsanız sevinirim.

Buraya kadar yaklaşık 4255 TL ediyor.

Elimde 128 GB SSD mevcut, ayrıca CORSAIR BUILDER VS SERİSİ 650W GÜÇ KAYNAĞI var.

Şimdi kafama takılan birkaç soru var:
Sorulardan önce bu bilgisayarı genel olarak oyun amaçlı topluyorum. Ağırlıklı olarak online oyunlar oynuyorum.
Evet sorularım bu kadar arkadaşlar .Varsa sizin önerileriniz ve cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Piscosour önerdiğiniz sistem için teşekkür ederim bu kadar fiyat farkı olacağını tahmin etmemiştim.açıkcası kart kullanmayı sevmediğim için vatana bakmıştım elden nakit almak için.rx580 i suanda alamam, aslında benim sorduğum elimdeki kart oyunlarda beni çok üzmez ise 15-20 gün bekleyip rx580 alsam olur mu?

@Piscosour önerdiğiniz sistem için teşekkür ederim bu kadar fiyat farkı olacağını tahmin etmemiştim.açıkcası kart kullanmayı sevmediğim için vatana bakmıştım elden nakit almak için.rx580 i suanda alamam, aslında benim sorduğum elimdeki kart oyunlarda beni çok üzmez ise 15-20 gün bekleyip rx580 alsam olur mu?
Aslında bu RX 570'i 1100TL iken kaçırmayın derim. 300 - 400TL indirim var. 15 20 gün bekleyebiliyorsanız hiçbir parçayı almayın. Black Friday günü tüm parçalarda indirim olacaktır. Çoğu site indirim yapıyor.

1050 Ti çok üzer rx 570-580 bakın veya 1060

@Piscosour tavsiyeleriniz için sağ olun sanırım sizin önerdiğiniz sistemi alacağım.Ekran kartını Black Friday günü alırım büyük ihtimalle peki bu sisteme uyacak 75hz monitör önerebilir misiniz.

@Piscosour tavsiyeleriniz için sağ olun sanırım sizin önerdiğiniz sistemi alacağım.Ekran kartını Black Friday günü alırım büyük ihtimalle peki bu sisteme uyacak 75hz monitör önerebilir misiniz.
Acer SA220Qbid 21.5'' 4ms (VGA+DVI+HDMI) Ultra İnce IPS Led Fiyatı
Bu bütçe aralığında alınması en mantıklı olan monitör budur. 75 Hz ile 60 Hz arasında fazla bir fark yok. O yüzden IPS panel seçmek daha mantıklı. 800TL vermeye gerek yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı