4500 TL'ye Wild Rift için telefon önerisi

Bütçe
4500 altı
Config ban yedirmiyor, zamanında yıllarca Config ile oynadım. Onun dışında benim attığım cihazdan daha iyisini bulma ihtimaliniz de neredeyse yok. Config'in ban yedirdiğini nereden çıkardınız?

Oyunu en son ne zaman oynadiniz? Adi ustunde "zamaninda" telefonim kotuyken bende Config ile 30'dan 60'a cikarmistim simdi yap bakalim yapabiliyorsan, guvenlik sistemi geldi ya hani? 3.parti yazilim olarak algiliyor ban veriyor. Ben cesaret edip yapamadim, hesabimin onemi yok dersen yaparsin sıkıntı yok. Ben mi yanlış biliyorum oyunu guncel olarak oynayan varsa bir aydinlatabilir mi arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu en son ne zaman oynadiniz? Adi ustunde "zamaninda" telefonim kotuyken bende Config ile 30'dan 60'a cikarmistim simdi yap bakalim yapabiliyorsan guvenlik sistemi geldi ya hani? 3.parti yazilim olarak algiliyor ban veriyor. Ben cesaret edip yapamadim hesabimin onemi yok dersen yaparsin sıkıntı yok
Play Store'de GFX toolda 1 milyon yorum var. Nerdeyse hiç ban yedim diye ağlayan olmamış? Siz ban yediniz mi? Yemediniz. Dediğim gibi bu bütçede daha iyi öneriniz var ise buyurun yapın, konuyu takip ediyor ve bekliyorum.

Play Store'de GFX toolda 1 milyon yorum var. Neredeyse hiç ban yedim diye ağlayan olmamış? Siz ban yediniz mi? Yemediniz. Dediğim gibi bu bütçede daha iyi öneriniz var ise buyurun yapın, konuyu takip ediyor ve bekliyorum.

Dusuk butceli oldugu icin sifir telefon onermem bu butcede telefonlar cok tatmin edecegini sanmiyorum.
GFX tool da onceden yapilmasinda sakinca yoktu ama şu an onermiyorum kullaniciya kalmis ilk 2 ay rahat oynar ondan sonra "PUBG kasma sorunu" diye konu açar. GFX tool hakkinda oyuna yanlış hatirlamiyorsam 1 yıldır ban sistemi var 3.part yazilim oldugu icin ban riski var. Config dedigimiz şey sadece FPS arttirma degil hile icin yapilan seye de denir.

Son düzenleme:
Dusuk butceli oldugu icin sifir telefon onermem bu butcede telefonlar cok tatmin edecegini sanmiyorum.
GFX tool da onceden yapilmasinda sakinca yoktu ama şu an onermiyorum kullaniciya kalmis ilk 2 ay rahat oynar ondan sonra "PUBG kasma sorunu" diye konu açar. GFX tool hakkinda oyuna yanlış hatirlamiyorsam 1 yıldır ban sistemi var 3.part yazilim oldugu icin ban riski var. Config dedigimiz şey sadece FPS arttirma degil hile icin yapilan seye de denir.
Orası öyle, ancak GFX Tool ban yedirmez, şu ana kadar bunun için yiyeni de görmedim. 2. El ben bilmem, arkadaş öneri istedi bende bu bütçedeki en iyi telefonu önerdim. Dediğim gibi bu bütçede de daha iyisi yok.

Bu fiyata iyi telefon var mı bilemem ama PUBG 30 FPS kasmaktan oynayamazsin PUBG icin alacaksan alinmaz.
pubg çok oynamam ama wilf rift de 60 alıyım yeter

Orası öyle, ancak GFX Tool ban yedirmez, şu ana kadar bunun için yiyeni de görmedim. 2. El ben bilmem, arkadaş öneri istedi bende bu bütçedeki en iyi telefonu önerdim. Dediğim gibi bu bütçede de daha iyisi yok.
2. el de sıkıntı çıkarmaz mı şuanki telefonumu 5 yıldır kullanıyorum ilk aldığımla dağlar kadar fark var arada 2. el alıp sadece ilk 1 yıl iyi performans verecekse 0 almak daha mantıklı değil mi?

pubg çok oynamam ama wilf rift de 60 alıyım yeter

2. el de sıkıntı çıkarmaz mı şuanki telefonumu 5 yıldır kullanıyorum ilk aldığımla dağlar kadar fark var arada 2. el alıp sadece ilk 1 yıl iyi performans verecekse 0 almak daha mantıklı değil mi?
O risk size ait hocam, kimse size 2. Elde sorun çıkmayacağının garantisini veremez. Wild Rift'te gönderdiğim cihaz 60 FPS sabit oynatır. GFX Tool ile Pubg Mobilede'de 50-60 FPS alırsınız.

Saf gücü PUBG de 30FPS'den fazla almiyor haberin olsun hesabin degeri fazla ise GFX tool veya baska FPS arttirmak icin Config kullanmani onermem.
2. Elden önerdiğiniz cihazlarda saf güç 30 FPS destekliyor, ne anlatıyorsun hala? Bu fiyat bandında saf 60 FPS 2. El veya 0 farketmez öneri bekliyorum o zaman sizden.

2. elden önerdiğiniz cihazlarda saf güç 30 FPS destekliyor, ne anlatıyorsun hala? Bu fiyat bandında saf 60 FPS 2. el veya 0 fark etmez öneri bekliyorum o zaman sizden.

Arkadaşım ben telefon kotu demiyorum baska bir şey demiyorum yazdigimi hangi dilde okuyorsun? Hesap degerli ise GFX tool kullanma demisim gelmissin bana telefon diyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı