4500TL Bütçe İle PC Toplama

1529435441830.png
1529435447905.png

Hocam bence pahalı bir sistem olmuş en azından parçalara bakacak olursak.
BUYRUN
Kardeşim konu başından beri buyrun diye yürüyor gidiyor da, bir liste yap linkleri paylaş bu ne?

@atprk Dostum resimler gözleri acıtıyor gerçekten. Ekledikten sonra neden düzeltmedin, hiç okunmuyor, işlemci 2600x galiba gerisi yok.
RAM frekansı düşük, GTX 1060 mini versiyon eklemişler. Güç kaynağı da bronz bile değil.

Kardeşim konu başından beri buyrun diye yürüyor gidiyor da, bir liste yap linkleri paylaş bu ne?

@atprk Dostum resimler gözleri acıtıyor gerçekten. Ekledikten sonra neden düzeltmedin, hiç okunmuyor, işlemci 2600x galiba gerisi yok.

RAM frekansı düşük, GTX 1060 mini versiyon eklemişler. Güç kaynağı da bronz bile değil.
Anlayamadım hocam isteyen olur diye link paylaşımı yaptım işte. Ayrıca monitörlü olup o kadar ucuz olma sebebi amazon gibi birkaç yabancı siteden alınmasıdır. 5K ya monitörlü hızlı ramleriyle bir PC.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı