4500TL sıfır bilgisayar önerisi

1050 çok daha üst bir kart ama 2700 TL ile 750ti 12 gb ram i5 4. Nesil 1 tb hdd 120 gb ssd alinabilirligi var artı olarak işlemciyi satıp daha yeni bir işlemcide alınabilir baya bir parada artıyor zaten ama şöyle bir durumda var parçaların markasi ve durumu ne ?
İşte, bütçeyi biraz aşsa da 1050 tercih edilebilir, daha avantajlı olur benim gözümde. Hem bütçeyi çok aşmıyoruz, hem de daha güncel bir sistem topluyoruz. 10100F'in önünde çok uzun bir yol var, geleceğe açık kapı bırakıyoruz bu sistemle beraber. Güçlü bir ekran kartını bile besleyebilir bu işlemci.

4. nesil işlemci diye yazılmış ilanda, o anakarta yatırım yapılmasını pek doğru bulmuyorum açıkçası. Daha yeni soketlere geçilebilir, parçalar ne kadar kaliteli olsa da durum böyle maalesef.

İşte, bütçeyi biraz aşsa da 1050 tercih edilebilir, daha avantajlı olur benim gözümde. Hem bütçeyi çok aşmıyoruz, hem de daha güncel bir sistem topluyoruz. 10100F'in önünde çok uzun bir yol var, geleceğe açık kapı bırakıyoruz bu sistemle beraber. Güçlü bir ekran kartını bile besleyebilir bu işlemci.

4. nesil işlemci diye yazılmış ilanda, o anakarta yatırım yapılmasını pek doğru bulmuyorum açıkçası. Daha yeni soketlere geçilebilir, parçalar ne kadar kaliteli olsa da durum böyle maalesef.

Sarı sitedeki eski bir sistem büyük ihtimalle şahsi fikrim ekran kartini 2. El almak. i3 10100F'i sarı sitede 900 TL'ye görmüştüm kutulu değerlendirebilir
4500 TL bütçem var sıfır bilgisayar almayı düşünüyorum. Ekran kartı NVIDIA istiyorum ne alabilirim?
@messinicocugu

Geri
Yukarı