4500TL Sistem Önerisi

YusufX1907

Hectopat
Arkadaşlar, ekran kartı ve RAM fiyatlarının yükselişi ile beraber bilgisayar toplamak zorlaştı. Bu yüzden hazır sistemlere yöneldim ve bir sistemler buldum.
http://www.sinerji.gen.tr/sinerji-dcm1060-pubg-ryzen-3-1300x-16gb-240ssd1tb-gtx1060-pmu406809
Fakat sistem stokta kalmadığı için başka sistemler aradım ve başka bir tane buldum;
İçinde Asus Dual GTX 1070, i5 7400, 8GB RAM, H110M sizce alınır mı? (Sineji'ye giremiyorum link atamadım).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı stok sorunları ve ram fiyatlarının altın fiyatlarıyla yarıştığı şu piyasada yüksek bütçeli sistem toplamak için acele etmenizi önermem. Önümüzdeki aylarda Nvidia yeni nesil ekran kartlarını piyasaya sürecek. AMD Ryzen 2.nesil işlemcilerini çıkaracak. Intel tarafında ise 8.Nesil işlemciler için ucuz anakartlar çıkacak. Bunları beklemeniz daha güçlü ve uygun fiyatlı sistem toplamanızı sağlayabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı