4500TL'ye kadar mikrofonu iyi oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
4500

sidereal

Centipat
Daha fazla  
Dostlar malum fiyatlar artıyor ben de son kulaklığımı alayım diyorum. Ses kalitesi iyi olan mikrofonu iyi olan bir kulaklık önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Blackshark v2 Pro 2023 versiyonu güncel fiyatı yanlış bilmiyorsam 5400 TL civarlarında ama İnce Hesap sitesinde indirimlerde falan 4800 TL gibi fiyatlara düşüyor. Mikrofon performansında Corsair HS80 ile bu kulaklık kablosuz kulaklıklarda zirveyi paylaşıyorlar ama HS80 pil ömrü olarak vaat ettiği performansı sergileyemiyormuş. Yerinizde olsam indirim kovalar veya bütçemi bir tık daha zorlar Razer modeli alırdım.

Razer Blackshark v2 Pro 2023 versiyonu güncel fiyatı yanlış bilmiyorsam 5400 TL civarlarında ama İnce Hesap sitesinde indirimlerde falan 4800 TL gibi fiyatlara düşüyor. Mikrofon performansında Corsair HS80 ile bu kulaklık kablosuz kulaklıklarda zirveyi paylaşıyorlar ama HS80 pil ömrü olarak vaat ettiği performansı sergileyemiyormuş. Yerinizde olsam indirim kovalar veya bütçemi bir tık daha zorlar Razer modeli alırdım.
hocam logitech g733 ve steelseries arctis 9 wireless hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kendime de bu fiyat bandında güzel mikrofona sahip bir kablosuz kulaklık almak için biraz bakınmıştım Steelseries markasında Arctis Nova Pro dahil bütün kablosuz kulaklıkları mikrofon konusunda doğallıktan uzak ve robotik bir ses veriyorlar. HS80 ve Blackshark V2 Pro 2023 mikrofon testlerine baktığınızda farkı anlarsınız zaten. Logitech olanı araştırmadım açıkçası çok bir fikrim yok maalesef bana pek hitap etmedi görünüşü.

Hocam Logitech G733 ve SteelSeries Arctis 9 Wireless hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arctis 9 bence çok iyi 3 gün kuzenimde yatılı kaldım böyle bir deneyim yaşamadım hiçbir kulaklıkta bende G733 var kardeşime satıp 9 almayı planlıyorum.

Kendime de bu fiyat bandında güzel mikrofona sahip bir kablosuz kulaklık almak için biraz bakınmıştım SteelSeries markasında Arctis Nova Pro dahil bütün kablosuz kulaklıkları mikrofon konusunda doğallıktan uzak ve robotik bir ses veriyorlar. HS80 ve BlackShark V2 Pro 2023 mikrofon testlerine baktığınızda farkı anlarsınız zaten. Logitech olanı araştırmadım açıkçası çok bir fikrim yok maalesef bana pek hitap etmedi görünüşü.

BlackShark V2 Pro mikrofonu cidden iyi duruyor ama ses kalitesi nasıldır?

Kendime de bu fiyat bandında güzel mikrofona sahip bir kablosuz kulaklık almak için biraz bakınmıştım Steelseries markasında Arctis Nova Pro dahil bütün kablosuz kulaklıkları mikrofon konusunda doğallıktan uzak ve robotik bir ses veriyorlar. HS80 ve Blackshark V2 Pro 2023 mikrofon testlerine baktığınızda farkı anlarsınız zaten. Logitech olanı araştırmadım açıkçası çok bir fikrim yok maalesef bana pek hitap etmedi görünüşü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam videoda mikrofon oldukça robotik geliyor ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam videoda mikrofon oldukça robotik geliyor ama.
İşte isimlendirme bu sefer çok yanlış seçilmiş v2 pro ile v2 pro (2023) arasında mikrofon ve pil ömrü olarak dağlar kadar fark var ama yeni modelde isim v3 pro gibi bir isim tercihinde bulunulup önceki model ile bariz ayrılmadığı için insanlar karıştırıyor ve bu çok doğal. Şöyle kısa bir short paylaşayım aradaki farkı daha net anlamanız için;

Geri
Yukarı