450TL kulaklık önerisi

Bütçe
450
2016 model bir laptop anakartında performans verir mi yoksa başka modellere mi bakılmalı?

2011 yılın anakartında canavar gibi.
Hocam Blue Switch ses çıkarmaz mı? Bir de RGB pek sevmiyorum ayarlanabiliyor mu ışıklandırması?
Kulaklığın kalitesi nasıldır? JBL olduğundan şüphem yokta genellikle film/oyun/müzik için kullanacağım.

JBL'in ürünlerini önermiyorum.

Hocam Blue Switch ses çıkarmaz mı? Bir de RGB pek sevmiyorum ayarlanabiliyor mu ışıklandırması?
Kulaklığın kalitesi nasıldır? JBL olduğundan şüphem yokta genellikle film/oyun/müzik için kullanacağım.
Nerdeyse 2 yıl oldu kullanalı.Halen hiçbir sorunu yok,mikrofonu kaliteli ve müzik dinlemek içinde ideal.
Bu arada model olarak beyaz modelini öneririm.

Hocam bende almayı düşünüyordum bu bütçede, anakart dolayısıyla endişem vardı. Alabilirim o halde.

Alınır hocam çok rahat cidden kafamda olduğunu neredeyse hissemiyorum. Sadece kulaklarıma yaptığı ufak basınc hissediliyor o da normal.
Kalite anlamında cidden iyi fakat içinden çıkan taşıma torbasının dikişlerini dandik yapmışlar.
Onun harici parasını hak ediyor.

Alınır hocam çok rahat cidden kafamda olduğunu neredeyse hissemiyorum. Sadece kulaklarıma yaptığı ufak basınc hissediliyor o da normal.
Kalite anlamında cidden iyi fakat içinden çıkan taşıma torbasının dikişlerini dandik yapmışlar.
Onun harici parasını hak ediyor.

CS:GO tarzı oyunlarda ses kasma performansı nasıl hocam deneyebildiniz mi?

Hocam V2 X ile JBL arasında kaldım. Sebebi ise 500 TL'ye zorlanırım ama çıkarım 1-2 ay içinde hala bu fiyatta olur mu orasından endişeliyim. JBL'in mikrofon çıkarılması hoşuma gitti bir de mikrofonun oynaması ama hangisini alsam kararsızım.

CS:GO tarzı oyunlarda ses kasma performansı nasıl hocam deneyebildiniz mi?

Zaten CS:GO oynayan biriyim rahatça ses kasılıyor.
Hocam V2 X ile JBL arasında kaldım. Sebebi ise 500 TL'ye zorlanırım ama çıkarım 1-2 ay içinde hala bu fiyatta olur mu orasından endişeliyim. JBL'in mikrofon çıkarılması hoşuma gitti bir de mikrofonun oynaması ama hangisini alsam kararsızım.

JBL'in ürünlerini önermem kalitesizler.

Geri
Yukarı