450TL Kulaklık Önerisi

Benim 2 razer tecrümbemde hüsranla sonuçlandı arkadaşımında ya biz şanssızız yada razerda bişey var. Logitech öneririm ancak bu fiyat segmentinde çok giriş ürünleri olur ancak asus tuf gamin gayet güzel bir alternatif gibi duruyor şimdi kız arkadaşımada onu alacam fiyat segmentinde güzel özellikler sunuyor.

İki kulaklığın da mikrofon testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İki kulaklığın da mikrofon testi:
Sanki asusun daha iyi gibi geldi öylemi yoksa benim kulakmı bozuk :)

Benim görüşüm ve daha önceki Asus tecrübem (Rog Centurion gerçek 7.1 idi iade ettim) mikrofon işini beceremiyor. Discord'da şaşırmışlardı sesime arkadaşlarım Rog Centurion kullanırken.

Yukarıdaki linkteki Logitech hakkında ne düşünüyorsunuz? %50 indirim felan var, diğer sitelerlerle karşılaştırdım harbiden %50 indirim var.

Dikkat ettiysen Asus videosunda ilk başta ses kısık, belli olmasın diye sesin anlaşılması için ağzına yaklaştırınca ( mikrofon boost seviyesini de arttırabilirsin) ses kalitesinin nasıl olduğu belli oluyor.
Benzer durum Fusion serisi incelemelerinde de mevcut.

Benim görüşüm ve daha önceki Asus tecrübem (Rog Centurion gerçek 7.1 idi iade ettim) mikrofon işini beceremiyor. Discord'da şaşırmışlardı sesime arkadaşlarım Rog Centurion kullanırken.
Doğrudur ben kendi kulağıma pek güvenmediğim için :) Ama razerda çok fazla dip ses var gibi geldi hışırtı var asus temiz gibi.

Bu ürünü gördüm bu nasıl sence?
Güzel bir model ben g533 kullanıyorum aynı kasa ürün kulağa güzel oturuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı