450TL'ye kadar gamepad önerisi

JarvisM

Hectopat
Arkadaşlar derdim FPS oyunları oynamak değil. AC Odyssey'i Detroit, RDR vs. hikayeli oyunlar ve belki FIFA için kol almak istiyorum. Bütçem 400TL civarında. Çok pahalı olmazsa iyi olur. Birkaç tane buldum ama bunlar iş yapar mı bilemedim. Bunları yorumlar veya öneri verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Arkadaşlar derdim FPS oyunları oynamak değil. AC Odyssey'i Detroit, RDR vs. hikayeli oyunlar ve belki FIFA için kol almak istiyorum. Bütçem 400TL civarında. Çok pahalı olmazsa iyi olur. Birkaç tane buldum ama bunlar iş yapar mı bilemedim. Bunları yorumlar veya öneri verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Ben benzerini kullanıyorum yani çakmasını. 350 TL'ye almıştım eskiden. Bluetooth konusunda bana eziyet çektiriyor ama kablo ile bağlayınca sorunsuz çalışıyor. 3Mlik USB kablo aldım. duvarın içinden yan odaya geçiyor kablo. TV'den oynamak için.

Ben benzerini kullanıyorum yani çakmasını. 350 TL'ye almıştım eskiden. Bluetooth konusunda bana eziyet çektiriyor ama kablo ile bağlayınca sorunsuz çalışıyor. 3mlik USB kablo aldım. Duvarın içinden yan odaya geçiyor kablo. TV'den oynamak için.

Kablolu oynayacağım zaten, teşekkür ederim. Bunu alacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı