4600 TL monitör önerisi

Bütçe
4600

Lowlight

Centipat
Monitör
GIGABYTE G24F-2, AOC 24/27G2SPU/BK
İtopya'da Gigabyte G24F-2 monitör var. Meşhur biliyorsunuz, bunun fiyatı 4800₺ indirimde 3900₺ düşüyor. Şu anda indirimde değil, bunun rakibi AOC 24G2SPU/BK var 4700. şu anda indirimde, 4000₺ bir de abisi var AOC 27G2SPU/BK 4600₺ 27inç. AOC 24 ya da 27 inç almak mı daha mantıklı ya da Gigabyte monitörün indirime girmesini beklemek mi? Gigabyte beklediğime değer mi yoksa AOC ile aynı kalitede güvenirlikte ise direkt alayım mı? Elimde kalmasın bozulmasın dökülmesin yeter. Özellikler çok umurumda değil.

@Saint Lucia AOC mu hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'da Gigabyte G24F-2 monitör var. Meşhur biliyorsunuz, bunun fiyatı 4800₺ indirimde 3900₺ düşüyor. Şu anda indirimde değil, bunun rakibi AOC 24G2SPU/BK var 4700. şu anda indirimde, 4000₺ bir de abisi var AOC 27G2SPU/BK 4600₺ 27inç. AOC 24 ya da 27 inç almak mı daha mantıklı ya da Gigabyte monitörün indirime girmesini beklemek mi? Gigabyte beklediğime değer mi yoksa AOC ile aynı kalitede güvenirlikte ise direkt alayım mı? Elimde kalmasın bozulmasın dökülmesin yeter. Özellikler çok umurumda değil.

@Saint Lucia AOC mu hocam?

AOC Gigabyte'dan daha iyi bir seçenek. Eğer 27 inç bir ekran istiyorsanız 27G2SPU'da alınır.

Etiketin bildirimi gelmemiş. Enteresan tesadüf eseri gördüm konuyu.

AOC şu an indirimde. Hiç tartışmam. Direkt alınır.
Bir kere Gigabyte AOC'tan üstün değil. Niye bekleyesin? Gereksiz show olur o.
AOC F/P bandında şu an. Çok pahalıydı gamsız monitör. Bu haliyle net alınır.
Fırsatın olursa mağazadan al. Ölü piksel mevzusu dönmesin sonra.

Etiketin bildirimi gelmemiş. Enteresan tesadüf eseri gördüm konuyu.

AOC şu an indirimde. Hiç tartışmam. Direkt alınır.
Bir kere Gigabyte AOC'tan üstün değil. Niye bekleyesin? Gereksiz show olur o.
AOC F/P bandında şu an. Çok pahalıydı gamsız monitör. Bu haliyle net alınır.
Fırsatın olursa mağazadan al. Ölü piksel mevzusu dönmesin sonra.

Mağazadan alabilmemin yolu yok, sipariş ettim az önce 27 inçlik versiyonunu, ölü pixel ghosting testi yaparım gelince öyle bir sorun olunca iade talebi etsem kabul ederler mi yoksa boş mu vereyim 1 pixel falan çıksa çok sorun olmaz gibi.

Geri
Yukarı