4600 TL sistem toplama

Bütçe
4600
Anladığım kadarıyla daha yeni yeni sistem toplamayı öğreniyorsun, Ben de ilk başladığımda böyle biraz saçma öneriler yapıyordum :)
Zamanla piyasayı ve sorunlu parçaları markaları öğreniyorsun inan bana :)
Bu yolda başarılar.

ATX yazıyor hocam, bir daha kontrol edeyim.
Bildiğim kadarıyla 8GB Ram olan APU sistemler pek önerilmiyor yaptığım önerilerinde hala arkasındayım NEO 3 APU | Game Garaj şu sistemde 16gb ram özelleştirmesi ve Amd Ryzen 3 3200 G ile fiyatı 3280 Tl olacak Üstünede 1220 TL para kalıyor PowerBoost 23.8" M2390VH 75hz 1ms HDMI VGA VA FHD Gaming Monitör | ITOPYA 800 TL ye de bunu alıp mouse ve klavye tercihini kendisi yapabileceğini belirttim.

Bildiğim kadarıyla 8GB Ram olan APU sistemler pek önerilmiyor yaptığım önerilerinde hala arkasındayım NEO 3 APU | Game Garaj şu sistemde 16gb ram özelleştirmesi ve Amd Ryzen 3 3200 G ile fiyatı 3280 Tl olacak Üstünede 1220 TL para kalıyor PowerBoost 23.8" M2390VH 75hz 1ms HDMI VGA VA FHD Gaming Monitör | ITOPYA 800 TL ye de bunu alıp mouse ve klavye tercihini kendisi yapabileceğini belirttim.

Dostum onerdigin urunler hep fason mallar ve kalitesiz parcalar. Lutfen bilgin yoksa yorum yapma, insanlar parayi sokakta bulmuyor.

Eki Görüntüle 1022990

Kasalar arasinda fark var, Rampage Private'de yan panel olarak Temperli Cam kullanilmis, Performax Xenom'da ise plastik.

Bilmiyordum hocam, söylediğiniz için teşekkürler.

Konu sahibinin kafası karışmış olabilir;
Alınacak en iyi parçalar bunlar:

8GB Ram ile gayet güzel oluyor, 3400G alınıp sonradan 8GB daha RAM almak daha kolay ve performanslı.
Attığın monitör VA panel, çöp.

Dostum onerdigin urunler hep fason mallar ve kalitesiz parcalar. Lutfen bilgin yoksa yorum yapma, insanlar parayi sokakta bulmuyor.
Peki hangi parçalar kalitesiz peki ve neden kalitesiz bende yakın zamanda bir sistem toplamayı planlıyorum merak ettim.
Peki hangi parçalar kalitesiz peki ve neden kalitesiz bende yakın zamanda bir sistem toplamayı planlıyorum merak ettim.
Yani neden derken kronik sorunu vs mi var?

Bilmiyordum hocam, söylediğiniz için teşekkürler.

Konu sahibinin kafası karışmış olabilir;
Alınacak en iyi parçalar bunlar:

8GB Ram ile gayet güzel oluyor, 3400G alınıp sonradan 8GB daha RAM almak daha kolay ve performanslı.

Anakartin revizyon 2 modelini almaya degecek bir fiyat farki bulunmuyor, revizyon 1 model alinip arta kalan parayla benim attigim monitorun alinmasi cok daha mantikli. Sizin attiginiz monitor TN panel.

Arkadaşlar, arkadaşım bütçesini artırmaya karar verdi galiba. 7000TL'ye çıkardığını söylüyor. Yaşı biraz küçük kararsız galiba kusura kalmayın. Başlığı düzenleyebiliyorsam değiştireceğim şimdi.

Yani neden derken kronik sorunu vs mi var?

Power Boost çöp bir marka, Kalitesiz monitör panelleri kullanıyor.
A320 Anakart yerine B450 almak daha mantıklı oluyor örneğin.
Arkadaşlar, arkadaşım bütçesini artırmaya karar verdi galiba. 7000TL'ye çıkardığını söylüyor. Yaşı biraz küçük kararsız galiba kusura kalmayın. Başlığı düzenleyebiliyorsam değiştireceğim şimdi.

Düzenlemek yerine yeni konu açın;
Beni ve @krejwd hocamı etiketleyin yardımcı olalım.

30 dakika beklemem gerekiyormuş yeni konu için. Yeni konu açınca oradan etiketlerim hocam.

Power Boost çöp bir marka, Kalitesiz monitör panelleri kullanıyor.
A320 Anakart yerine B450 almak daha mantıklı oluyor örneğin.

Düzenlemek yerine yeni konu açın;
Beni ve @krejwd hocamı etiketleyin yardımcı olalım.

30 dakika beklemem gerekiyormuş yeni konu için. Yeni konu açınca oradan etiketlerim hocam.
Tamamdır, konu açmayın o halde.
Çıkmam gerekecek az sonra sistemi toplayıp yazacağım.

Bu siteyi açın;
İşlemciyi i5 10400F yapın.
RAM'i Crucial Ballistix 8x2GB 3000MHz CL16 yapın.
Depolama ürünü seçmeyip bunu alın;

Klavye ve fare:

Monitörü unuttum 😬
Yeni konu açın sağlıklı bir sistem toplayalım hocam, gerçekten kafam iyice karıştı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı