4600 TL'ye Kadar Arazi Bisikleti Önerisi

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benzin fiyatlarının 30 TL'ye ulaşması ve Eskişehir'de akıl almaz bir park sorunu olmasından dolayı bisiklet almayı düşünüyorum. Aklımda Kron XC75 veya XC100 var fakat farklarını bilmiyorum. Kron Geroni serisi de dikkatimi çekti fiyat konusunda fakat eksiklerinin fazlasının ne olduğunu bilmiyorum. En son Salcano NG650 kullanmıştım. Şehir içinde kullanacağım fakat arada bir izinli günlerimde vakit ölsün diye uzun sürüşler yapabilirim.

Benzin fiyatlarının 30 TL'ye ulaşması ve Eskişehir'de akıl almaz bir park sorunu olmasından dolayı bisiklet almayı düşünüyorum. Aklımda Kron XC75 veya XC100 var fakat farklarını bilmiyorum. Kron Geroni serisi de dikkatimi çekti fiyat konusunda fakat eksiklerinin fazlasının ne olduğunu bilmiyorum. En son Salcano NG650 kullanmıştım. Şehir içinde kullanacağım fakat arada bir izinli günlerimde vakit ölsün diye uzun sürüşler yapabilirim.

Decathlon Bisiklet
Öneririm beğenmezseniz Decathlon'un diğer bisikletlerine bakın kaliteli yapıyor adamlar

Kilitli maşa farkları vardı herhalde. Düz yolda enerji kaybı olmaması için kilitli maşalı bir bisiklet bulursan onu almanı öneririm.

Benzin fiyatlarının 30 TL'ye ulaşması ve Eskişehir'de akıl almaz bir park sorunu olmasından dolayı bisiklet almayı düşünüyorum. Aklımda Kron XC75 veya XC100 var fakat farklarını bilmiyorum. Kron geroni serisi de dikkatimi çekti fiyat konusunda fakat eksiklerinin fazlasının ne olduğunu bilmiyorum. En son Salcano NG650 kullanmıştım. Şehir içinde kullanacağım fakat arada bir izinli günlerimde vakit ölsün diye uzun sürüşler yapabilirim.

2.el bakmaya ne dersiniz? Alacak iseniz elimde var bende yol bisikletine geçmek istiyorum her heyi sapa sağlam Kron XC 450 modeli var uygun bir fiyattan bırakabilirim size.

2.el bakmaya ne dersiniz? Alacak iseniz elimde var bende yol bisikletine geçmek istiyorum her heyi sapa sağlam Kron XC 450 modeli var uygun bir fiyattan bırakabilirim size.

Arkadaşım Kron XC450 almıştı 2 yıl evvelsi, iyi bir model galiba.

Arkadaşım Kron XC450 almıştı 2 yıl evvelsi, iyi bir model galiba.

Evet cidden iyi bir bisiklet zaten ama ben sürekli asfaltta sürdügüm için yol bisikleti alacagım o yüzden Kron XC450imi satmak istiyordum hiçbir yer koymadım böyle bir konu görünce arkadaşa yardımcı olmak için yazayım dedim. Bisiklet hem hidrolik disk fren hem de bayağı dayanıklı.

Evet cidden iyi bir bisiklet zaten ama ben sürekli asfaltta sürdügüm için yol bisikleti alacagım o yüzden Kron XC450IMI satmak istiyordum hiçbir yer koymadım böyle bir konu görünce arkadaşa yardımcı olmak için yazayım dedim. Bisiklet hem hidrolik disk fren hem de bayağı dayanıklı.

Bana da söylüyordu, lastikleri mahvetmiş asfaltta kullanmaktan. Yanlıyordu bir de onla.

Bana da söylüyordu, lastikleri mahvetmiş asfaltta kullanmaktan. Yanlıyordu bir de onla.

Yanlama kısmı ona kalmıs ta ben düz yolda asfaltta kullanıyorum ugrastıyor düz yolda kendimi yormadıgımda Max 25 km hız ile gidebilyiorm yol bisikleti alacagım o yüzden.

Decathlon Bisiklet
Öneririm beğenmezseniz Decathlon'un diğer bisikletlerine bakın kaliteli yapıyor adamlar
Bu fiyata tahminimce daha uygun modeller var. Kron XC100 modelinin disk fren ve shimano vites ile 3700 TL'ye buldum acaba alınır mı?
Sıfır almayı düşünüyorum teşekkürler.

Daha çok yolda kullanacağınız için 29 jant daha iyi olur. Salcano NG serisi ya da Kron yerine Carraro Force 900 malzeme kalitesi açısından daha iyi olur. Eğer yağmurda kullanmayacaksanız giriş seviyesi bisikletlerin kullanım amacı dolayısıyla v fren daha uygun çünkü çalışma mantığı daha basit ve daha sorunsuz.

Geri
Yukarı