46000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
46000ytl

tolga070707

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle benim 46000YTL bütçem bulunuyor ama hangi Gaming laptopu almalıyım bu konuda kararsızım. Şu an için aklımda bir laptop var(HP Victus laptop 16- S0046NT) iyi ya da kötü bilmiyorum. Bazı arkadaşlar birkaç bin daha ekleyip bunu alabilirsin diyebilir ama bunu istemiyorum çünkü ekstradan GoW, Alan Wake 2, Dying Light 2 gibi oyunlar; mouse, mouse pad ve kulaklık alacağım.

Bu bütçeye en iyi 4070 Victus gider.

Bende aslında Victus düşünüyordum ama forumda gezerken çok arada kaldım. İyi ve kötü diyen çok kişi gördüm

@erengore Kanka seni de genelde görmüştüm Victus önermiyordun. 46000YTL bütçem var ne önerirsiniz ya da benim yazdığım Victus modeli hakkında bilgin var mı?

46k üstüne çıkamam dediğiniz zaman (ki çıkmayın gerek yok) 4070 cephesinde victus dışında bir seçenek yok 4060 cephesinde seçenekleriniz çok fazla

46k üstüne çıkamam dediğiniz zaman (ki çıkmayın gerek yok) 4070 cephesinde Victus dışında bir seçenek yok 4060 cephesinde seçenekleriniz çok fazla.

4060 olur bunun yanı sıra bu kadar para verip aldığım laptopun kaliteli olmasını isterim Victus Power limit olayı, malzeme kalitesi gibi şeyleri kötüleyen birkaç arkadaş görmüştüm bu da aklımda soru işareti olarak kaldı.

4060 olur bunun yanı sıra bu kadar para verip aldığım laptopun kaliteli olmasını isterim Victus Power limit olayı, malzeme kalitesi gibi şeyleri kötüleyen birkaç arkadaş görmüştüm bu da aklımda soru işareti olarak kaldı.
Victus 15 ile victus 16 arasında fark var ama bir de power limit laptopların birçoğunda var arkadaşlardan örneğin acer nitroda olmadığını söyleyenler olmuş fakat birebir kast ettikleri model bende var ve thermal throttle var. O güç kısma olayları birçok laptopta var yalnız Intel alırsanız işlemciyi program ile onu kaldırabiliyorsunuz.

Victus 15 ile Victus 16 arasında fark var ama bir de Power limit laptopların birçoğunda var arkadaşlardan örneğin Acer Nitro da olmadığını söyleyenler olmuş fakat birebir kast ettikleri model bende var ve thermal throttle var. O güç kısma olayları birçok laptopta var yalnız Intel alırsanız işlemciyi program ile onu kaldırabiliyorsunuz.

Peki malzeme kalitesi fan vesaire Victus'larda iyi midir hocam çünkü bir kez hiçbir şey araştırmadan Casper Excalibur aldım verdiğim paraya üzüldüm ve sattım aşırı kötüydü.

Bunun yanı sıra Lenovo LOQ hakkında bilginiz var mı?

Thinkbooku öneririm ayrıntılı araştırmadım üstün körü inceleme okudum yabancı kaynaklardan malzeme kalitesinin iyi olduğu ve ekran kartının 150w olduğundan bahsediliyor eve gidince daha ayrıntılı araştırırım.

Peki malzeme kalitesi fan vesaire Victus'larda iyi midir hocam çünkü bir kez hiçbir şey araştırmadan Casper Excalibur aldım verdiğim paraya üzüldüm ve sattım aşırı kötüydü.

Bunun yanı sıra Lenovo LOQ hakkında bilginiz var mı?
Ben şahsen ucundan Lenovo fanı bir insanım ama LOQ'lar hakkında çok spekülasyon var ben o kadar da hakim değilim insanlar laptopların ekranlarının gecikmesine bakar olmuş ben çok geri kalmışım o konularda.

ThinkBook'u öneririm ayrıntılı araştırmadım üstün körü inceleme okudum yabancı kaynaklardan malzeme kalitesinin iyi olduğu ve ekran kartının 150W olduğundan bahsediliyor eve gidince daha ayrıntılı araştırırım.

Ben şahsen ucundan Lenovo fanı bir insanım ama LOQ'lar hakkında çok spekülasyon var ben o kadar da hakim değilim insanlar laptopların ekranlarının gecikmesine bakar olmuş ben çok geri kalmışım o konularda.

Tamamdır hocam yanıtlarınız için teşekkür ederim ben de araştırmaya devam ediyorum bir sorun olmaz ise nisan sonuna laptopu almayı planlıyorum eğer güzel bir ürün bulursanız ve haber verirseniz çok minnettar olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı