4600TL İle RX 570 Sistem Toplama

@Berat27 biz de her şeyden kısıp 1070 koymayı biliyoruz. Sistemin çok dengesiz olmuş ve soğutucusu da yok.

Sadece SSD'den kıstım. Ve gtx 1070 daha performanslı olur. SSD'siz sistem ölmez. Soğutucuda zaten heryerde var. Alabileceğini düşünüyorum. Ama siz bilirsiniz. Bence gtx 1070 ssdsiz sistem daha iyi olur. Ama düşüncelerinize saygım var.

Sadece SSD mi? Anakart, kasa, PSU, RAM ve bu sisteme kullanılması darboğaz yapacak bir monitörü saymazsak evet, sadece SSD. Üstüne iyi bir soğutucu da en az 100 lira.

Sadece SSD mi? Anakart, kasa, PSU, RAM ve bu sisteme kullanılması darboğaz yapacak bir monitörü saymazsak evet, sadece SSD. Üstüne iyi bir soğutucu da en az 100 lira.

Öncelikle Sistemde K ibaresini yine unutmuşum. Yeni Sistem Bunu alabilir.
upload_2017-4-23_0-2-10.png

Monitör Şık ve güzel Programlar ile 2K oyun keyfi sunabilirsin.
ASUS 23.6" VN247H 1ms Full HD HDMI Gaming Monitör

Bu sistem daha sağlıklı olacaktır. Soğutucuda var.

Toplam: 4578 TL

Ama monitör Full HD ve hala RAM, Kasa, PSU kısık. 8 GB RAM de 2K için yetmez. 1070 sıkıştıracağım diye her şeyden öyle kısmam. Adam gibi 580 sistemini alır, keyfime bakarım. O sistemde sonra şu yetmeyecek, bu yetmeyecek. Sıkıntı çıkacak, onu ekleyeceksin, şu uymayacak.

Ama monitör Full HD ve hala RAM, Kasa, PSU kısık. 8 GB RAM de 2K için yetmez. 1070 sıkıştıracağım diye her şeyden öyle kısmam. Adam gibi 580 sistemini alır, keyfime bakarım. O sistemde sonra şu yetmeyecek, bu yetmeyecek. Sıkıntı çıkacak, onu ekleyeceksin, şu uymayacak.

İleride ram takar. Ram takana kadarda 1080P oynar en yüksek fps değerlerinde. Kasa ve PSU'nun neresi kısık ? 600W 80+ Gayet iyi bir kasa. Gayetde herşey yeter. Dizdiğim sistem bariz iyi.

Mis gibi RX580 var. Bütçemiz 5000 falan değil. Gerek yok 1070'e.

Arkadaşım sen bilirsin. Sen rx580'e mis gibi diyorsunda gtx 1070 bariz baya üstün bir kart daha ne istiyorsun anlamıyorum. Yok illa daha düşük fps alacağım diyorsan al rx580 mis gibi.

Kasa kalitesiz. İçindeki PSU'nun ne olduğu belli değil, büyük ihtimalle o da kalitesiz. İleride RAM takar. Yine ileriye geldik. Peki ileriye kadar o adam niye performansından ödün versin? Monitör 60 Hz ve 1080p. 2K nasıl oynasın? Ancak DSR açarak, o da görüntü bulanıklığı ve kalitesizliği getirecek. Ayrıca tavsiye ettiklerinin temin edilebilir olmasına dikkat et. Belki adam İstanbul veya Adana'da yaşamıyor.

Kasa kalitesiz. İçindeki PSU'nun ne olduğu belli değil, büyük ihtimalle o da kalitesiz. İleride RAM takar. Yine ileriye geldik. Peki ileriye kadar o adam niye performansından ödün versin? Monitör 60 Hz ve 1080p. 2K nasıl oynasın? Ancak DSR açarak, o da görüntü bulanıklığı ve kalitesizliği getirecek. Ayrıca tavsiye ettiklerinin temin edilebilir olmasına dikkat et. Belki adam İstanbul veya Adana'da yaşamıyor.

Monitörde mağazalarda yazıyor. Tam bilmiyorum kendi kafasına göre monitör alabilir.
1ms monitör yeterlidir. 60hz standart. Gtx 1070'de 1080p oynar. Ultrada 60 fps yukarı alır her oyunda.
Kasa gayet kaliteli ve içindeki 600w 80+ High Power gibi kaliteli bir firmanın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyi tartışıyosunuz. Sizin dizdiğiniz sistem 1080p'de daha iyi performans verir beninkimi ?
Ve onun yerine başka monitör alabilir. Kasayada aydınlık getirdim başka kaldımı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı