4600TL sistem toplama önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ekte belirtmiş olduğum bilgisayar sizce uygun mudur? Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka sistemler mevcut ise yorum olarak belirtmenizi rica edeceğim.

bilgisayar.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu zaten Technopat'ın kendi topladığı sistem. Sistem iyi fakat anakart biraz pahalı ve Vatanbilgisayar ondan da pahalı. Eğer başka sitelerden alabilirsen daha ucuza toplanabilir bu sistem.

Başka yerlerden alma imkanınız varsa Vatan'dan almanızı önermem. Nanokatalog üzerinden çok daha uygun fiyata sistem toplayabilirsiniz.

Başka sitede toplayıp daha pahalıya gelmiş olması, daha ucuz yerler olmadığı anlamına gelmiyor sonuçta.
Çok daha ucuz toplayabiliyorsan paylaş görelim olur mu? Aynı ekran kartı olsun ama. Bu arkadaşın gönderdiği fotoğraf eski mi değil mi bilmiyorum ama güncel fiyatı Vatanda 1900 TL, fotoğrafta 1274 TL.

Çok daha ucuz toplayabiliyorsan paylaş görelim olur mu? Aynı ekran kartı olsun ama. Bu arkadaşın gönderdiği fotoğraf eski mi değil mi bilmiyorum ama güncel fiyatı Vatanda 1900 TL, fotoğrafta 1274 TL.
Fotoğraf eski. O ekran kartı şuan Vatan'da 1900 TL dediğin gibi. Yukarıda yazdığım gibi Nanokatalog gibi yerlerde daha ucuza parça bulunuyor. Vatan pahalı diyorum daha ucuza yok diyorsun. 3 GB ekran kartını 1900 TL'ye satan bir firmadan bahsediyoruz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı