460W PSU RX 570 besler mi?

zankee

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba resimde gösterdiğim PSU'yu alacağım. Ekran kartı RX 570 4 GB. Sizce alsam sıkıntı çıkartır mı? Ekran kartını tam besler mi? 170 TL'ye alacağım PSU'yu. Markasından şüphem yok fakat modeli eski olduğu için kafam karıştı.

Dosya Ekleri

• 82C6930E-BA22-4D48-A618-6430735EF3A8.jpeg
    82C6930E-BA22-4D48-A618-6430735EF3A8.jpeg
    484,2 KB · Görüntüleme: 45
Arkadaşlar merhaba resimde gösterdiğim PSU'yu alacağım. Ekran kartı RX 570 4 GB. Sizce alsam sıkıntı çıkartır mı? Ekran kartını tam besler mi? 170 TL'ye alacağım PSU'yu. Markasından şüphem yok fakat modeli eski olduğu için kafam karıştı.
Dostum markası sağlam bir marka fakat daha önce tamir edilmiş mi vs bilinmez . Yeterli gelir ama ne olur ne olmaz biraz daha bekle daha güncel bir psu al . Psu'dan dili yanmış biri olarak söylüyorum .

Dostum markası sağlam bir marka fakat daha önce tamir edilmiş mi vs bilinmez. Yeterli gelir ama ne olur ne olmaz biraz daha bekle daha güncel bir PSU al. PSU'dan dili yanmış biri olarak söylüyorum.

Satıcı normal bir bilgisayarda kullanıldığını söyledi. Eski bir ekran kartıyla kullanılmış. Eğer bozuk çıktığı zaman iade alırsa alınmaz mı?

Söylemeyi unuttum, bütçem şu an çok kısıtlı. Kaliteli 2. el PSU'lar bile 400-500 civarı(en az)bu PSU'yu idarelik kullanacağım alırsam. 1 yıl götürse yeterli.
Bu psu'nun markası'da kötü bi marka değil zaten ama en kısa zamanda sen high power , fsp , corsair , thermaltake , zalman gibi markalardan birinin psu'su ile değiştir ve tavsiyem 0 olarak al ben yaşadığım içim söylüyorum diğer türlü iki ucu boklu deynek oluyor .

Fiyatı beni şüphelendirdi. Sahibinden'den alacaksanız "param güvende" " ile alın(kabul ederse).

Baktınız sorun var, iade edersiniz.

Fiyatı beni şüphelendirdi. Sahibinden'den alacaksanız "Param Güvende" " ile alın(kabul ederse).

Baktınız sorun var, iade edersiniz.

Evimin yakınından buluşarak alacağım ürünü. Sorun olursa iade ederim. Sadece alınır mı diye sormak istedim.

Hocam param güvende zaten 80 tl arkadaşın bütçesi yokmuş .
Buluşup alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı