4650G sistem oyunlarda kaç FPS verir?

Melih Baş

Picopat
Daha fazla  

Geil EVO Potenza AMD Edition GAPB48GB3600C18BSC 8 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram Fiyatları ve Özellikleri (8×2)

Bu sistem Dying Light 2, CS:GO,(Minecraft) gibi oyunlarda kaç FPS alır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış FPS değeri hocam bu arada.

Geil EVO Potenza AMD Edition GAPB48GB3600C18BSC 8 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram Fiyatları ve Özellikleri (8×2)

Bu sistem Dying Light 2, CS:GO,(Minecraft) gibi oyunlarda kaç FPS alır?

Bende AMD Ryzen 5 4650 g 8x2 GB RAM falan var. Monitör bulunca size yazarım kaç FPS aldığında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış FPS değeri hocam bu arada.

Bende AMD Ryzen 5 4650 g 8x2 GB RAM falan var. Monitör bulunca size yazarım kaç FPS aldığında.
Bende parça parça bir sistem topladım. Tek eksiğim işlemci. 2K birikmişim var. 4650G ile 5600G arasında kaldım. Ama tam olarak bizzat kullanıcıdan performans değerlerini alırsam seçim konusında çok daha rahat olabilirim.

Bende parça parça bir sistem topladım. Tek eksiğim işlemci. 2K birikmişim var. 4650G ile 5600G arasında kaldım. Ama tam olarak bizzat kullanıcıdan performans değerlerini alırsam seçim konusında çok daha rahat olabilirim.
Hocam eğer bütçeniz çok yok ise bence 4650G seçin.5600G'de iyi bir seçim yani perfomansı iyi fakat.Bütçe çok yok ise 4650G yeterli olacaktır.Parça parça toplamışım ben.

Geri
Yukarı